Vyberte stranu

NA PREDAJ 6 IZBOVÝ RODINNÝ DOM

OBEC BUDIMÍR

Ak ste dostatočne kreatívny a hľadáte na trhu niečo, kde by ste mohli využiť vašu fantáziu pri zariaďovaní svojho rodinného domu, tak táto ponuka je rozhodne pre vás. Skvelá dostupnosť do Košíc robí z obce Budimír veľmi obľúbenou a práve preto sa táto ponuka na trhu dlho neohreje.

Videoprehiadka

pozemok 402m2

nová štvrť

podl. plocha 190m2

garáž

6 izieb + 2 kúpelne

obývacia izba 32m2

Fotogaléria

Pôdorys

Cena:

PREDANÉ

Popis

Tento priestranný 6 izbový rodinný dom postavený na pozemku o výmere 402m², je ideálny pre tých, ktorým nevonia kosenie trávnika a predsa potrebujú priestor pre bazén a terasu. Dom je postavený z kvalitných materiálov a vaša úloha je si ho už len dokončiť podľa vašich želaní. V dome je urobená kompletná elektroinštalácia a v predpríprave sú rozvody vody, plynu a odpadu. Úžitková plocha celého domu je 190 m2, čo je bohatý priestor aj pre viacčlenné rodiny. 

Dispozične je dom veľmi rozumne vyriešený, pretože oddeľuje dennu časť od tej nočnej. Prízemie tvorí garáž, ktorú môžete priamo prepojiť s domom, čo určite oceníte za nepriaznivého počasia. Po vstupe do domu môžete z chodby prejsť do kúpelne, hosťovskej izby, kuchyne s komorou, ktoré sú otvorom prepojené s priestrannou obývačkou, ale môžete ich prepojiť úplne vybúraním jednej priečky. Z obývačky a hosťovskej izby sa dotanete na terasu, na ktorej si budete každé ráno vychutnávať svoju kávu. 

Hlavná spálňa a menšia detská izba sú spolu prepojené balkónom, ktorý je orientový priamo do záhrady. Na tejto ulici sú postavené samé novostavby, čo vám zaručí bezpečnú lokalitu s príjemnými susedmi. Obec Budimír ponúka kompletnú občiansku vybavenosť, škôlku, školu, obchody, autoservis, reštauráciu a skvelú dostupnosť do centra Košíc, kde ste autom za necelých 10minút.