Vyberte stranu

NA PREDAJ 2 MODERNÉ RODINNÉ DOMY 

V OBCI KOMÁROVCE

Nájsť cenovo dostupný dom v rámci Košíc je pre väčšinu ľudí doslova nemožné a preto sa obhliadajú po domoch v okolí Košíc.

V dostupnosti  20 km od Košíc ich máte mnoho, ale čo kedy ste vlastnili práve ten s najlepšou cenou?
Práve ste ho našli!

Videoprehiadka

pozemok 633m²

úžitková pl. 102m²

4 izby

20km od Košíc

stav na kľúč

podlahové kúrenie

Výber domov

Fotogaléria

Pôdorys

Cena NA KĽÚČ

179 000 

Cena
HOLODOM

149 000 

Cena
HRUBÁ STAVBA

109 000 

Popis

Ak patríte medzi typy ľudí, ktorí si chcú každé ráno vypiť svoju kávu na vlastnej terase s pohľadom na vaše deti, ktoré neúnavne behajú po krásnom zelenom trávniku, presne pre vás je táto ponuka. Navyše je tu jedinečná možnosť vlastniť niečo, kde si už nemusíte robiť starosti s ďalšou rekonštrukciou. Tieto domy vlastne rekonštrukciu určite potrebovať nebudú, pretože sa jedná o moderné novostavby s najnovšími technológiami, postavené práve pre váš maximálny komfort. Práve preto som rád, že vám môžem predstaviť novostavbu dokončenú na kľúč.

V ponuke máme 2 totožné rodinné domy v obci Komárovce. Každý z nich je postavený na ideálne rozmiestnenom pozemku s výmerou 633, kde väčšina tohto pozemku bude ihriskom pre vaše deti. Na tomto rovinatom pozemku vám predstavím 4 izbový rodinný dom, ktorý bude spĺňať požiadavky naozaj každej rodiny. Dom ponúka dve samostatné a rozmerovo totožné detské izby, takže vaše deti nebudú závidieť jeden druhému a samozrejme najväčšiu izbu dostanete práve vy. Rodičia. Dokonca s vlastnou kúpeľňou, ktorú vám v tomto momente vieme pripraviť na súkromný šatník, na sen každej ženy.

Čo to vlastne znamená stavba na kľúč? No jednoducho je to tá najlepšia voľba pre vás, kedy sú tie najzložitejšie procesy stavby už dokončené a vaše starosti budú spočívať jedine vo výbere gaučovky a skríň. Krásny dom s rovnou strechou, vám odovzdáme kompletne dokončený s modernou kuchynskou linkou so stavanými spotrebičmi, kúpeľňami s obkladom a sanitou, interiérovými a exteriérovými dverami so zárubňami, či kvalitnými laminátovými podlahami. Samozrejmosťou je podlahové kúrenie s tepelným čerpadlom, bez ktorých už novostavba nemôže existovať. A čo kolaudácia? Samozrejme aj to za vás dokončíme.

Obec Komárovce sa nachádza presne 20 kilometrov južne od Košíc a rýchlou dostupnosťou do mesta sa stáva ďalšou z obcí, ktoré sa postupne rozrastajú a kde si čoraz častejšie ľudia z mesta stavajú svoje nové domovy. Nato však treba mať dostatok trpezlivosti a času a preto sme pripravili pre vás túto ponuku, ktorá bude od augusta tohto roku zhmotňovať doterajšie predstavy o dokonalom bývaní. Samozrejme v obci nájdete základné potreby pre život ako potraviny, pizzériu, detské ihrisko, ale rozhodne väčšie možnosti ponúkajú práve Košice alebo 10 km vzdialená Šaca.

Možno máte vlastnú predstavu, ako by váš dom mal vyzerať a preto prichádzame s možnosťou kúpiť dom v 3 fázach výstavby. Hrubú stavbu, holodom alebo dom na kľúč, kde už nemusíte riešiť doslova nič. Kvalitné materiály budú použité nie len v interiéri, ale aj pri samotnej výstavbe týchto domov a práve to vám zaručuje dlhoročný pokoj s problémami. Domy budú spĺňať energetickú triedu A0, čím sa výrazne znížia vaše doterajšie náklady na bývanie. Vzhľadom na fakt, že v obci absentuje kanalizácia, budú domy napojené na 12 murovanú žumpu, ale voda bude priamo z obecného vodovodu.

Vaša momentálne jediná starosť bude výber toho správneho domu, keďže ich predávame rovno dva. V tom momente sa začne vás sen o dokonalom domove. Na skok od Košíc, v tichej obci so skvelými susedmi, s ideálne veľkým pozemkom a domom na kľúč za bezkonkurenčnú cenu, čaká práve na vás. Všetky vizualizácie odzrkadľujú možnosť, ako dom môže vyzerať. Vy si však viete dekory a obklady nakonfigurovať podľa seba a tak byť súčasťou tejto výstavby. Jediné, čo musíte urobiť, je dohodnúť si so mnou stretnutie a spoločne sa pustíme do plánovania vašej budúcnosti.

Zavolajte mi

0911 337 969