Vyberte stranu

OBCHODNÝ PRIESTOR NA HOLUBYHO ULICI 
KANCELÁRIA, PREDAJŇA A SKLAD V JEDNOM

Premýšľate nadtým, kam presunúť svoje podnikanie, aby ste boli stále na očiach a kde by vaše tržby mohli rásť? Tento obchodný priestor je umiestnený v strategickej lokalite na Južnej triede, cez ktorú prejde denne tisíce áut. Práve v tejto lokalite veľa spoločností napreduje a rozširuje svoje podnikanie. Chcete to aj vy?

Videoprehiadka

Ideálna lokalita

Predajňa 70m²

Kancelária 70m²

Sklad 170m²

2x sociálne zariadenie

Tepelné čerpadlo + klimatizácia

Fotogaléria

Pôdorys bytov

Cena:

BYT B6/3

240 408€

BYT B8/3

239 304€

 

BYT B14/9

 240 408€

BYT B14/12

298 116€

 

Popis

Rezidencia Baštová je jeden z mála, ak nie jediný typ developerského projektu v Starom meste, pri ktorom boli zachované pôvodné tehlové konštrukcie v celom objekte. Tým dostáva tento typ bývania ešte hlbší zmysel, pretože je v ňom uchovaná aj časť histórie. Budova slúžila koncom 19.storočia ako vojenský súd a väznica a bola súčasťou mestského opevnenia. Dnes chytila táto historická budova druhý dych a ponúka ľudom luxusné bývanie v úplnom centre Košíc, len 200 metrov od Hlavnej ulice. Rezidencia stojí na rohu ulíc Zbrojničná a Baštová, odkial je priamy vstup do vnutorného dvora rezidencie.

V rámci rekonštukcie sa developer snažil zachovať čo najviac pôvodných konštrukcií, no čas sa nedá spomaliť a niektoré nosné trámy bolo potrebné vymeniť. Celému objektu boli pridané moderné prvky, ktoré by dnešná doba mala spĺňať a preto bola vymenená strecha a takisto aj strešná okná. Byty sú od toho momentu bezpečnejšie ako kedykoľvek predtým a vzhľadom na použité materiály je ich životnosť ešte dlhšia. V ponuke nám však ostali už len posledné 4 podkrovné byty, ktoré však ponúkajú luxusnú podlahovú plochu s vysokými 4,5 metrovými stropmi.

Výhodou týchto bytov je ich výmera, pri ktorej bude štastím bez seba každý projektant. Nakoľko sú byty momentálne otvorené bez jedinej priečky, dispozíciu si navrhujete a prispôsobujete samy podľa vašich kritérií. Výmery od 118 – 147 metrov sú preto nádherné pre vašu následnú realizáciu. Predstavte si 4 izbový byt s priestrannými izbami, prepojenú kuchyňu s obývačkou a nad vašou hlavou 4,5 metrov vysoký strop. Navyše všetky byty majú východnú a západnú oriantáciu, čo vašmu bytu dodá potrebnú energiu a sviežosť. 

Priamo vo dvore máte k dispozícií mnoho parkovacích miest, ku ktorým sa dostanú len majitelia bytov cez rampu pri vstupe do dvore. Výhodou bývania v týchto bytoch je aj súkromie, ktoré je zabezpečené privátnym výťahom priamo pred vstup do vášho bytu. Ak počas dňa dostanete chuť na kávu či dobré jedlo, stačí prejsť pár metrov a naša pýcha Hlavná ulica vám razom ponúkne svoje možnosti či iné kultúrne vyžitie. V týchto bytoch máte záruku komfortného bývania s samom centre mesta. Podľa údajov od pamiatkového úradu sa najbližšie obdobie nič podobné v blízkom okolí Starého mesta staviať nebude.

Všetky byty sa predávajú v štádiu holobyt: 

  • rozmiestnenie priečok podľa vlastných požiadaviek
  • rozvod vody, odpadu, elektriny, kúrenia
  • plynomer, elektromer, merač spotreby vody
  • podlahové kúrenie
  • kondenzačný plynový kotol so zásobníkom na vodu zn. Wiessmann
  • plastové okná vo vikieroch a strešné eurookná
  • protipožiarne drevené vstupné dvere
  • biele zásuvky a vypínače
  • omietka a podkladová vrstva bielej farby
  • domáci telefón, poštová schránka, zvonček