Vyberte stranu

NA PREDAJ KRÁSNY 2 IZBOVÝ BYT
V MESTSKEJ ČASTI KOŠICE – STARÉ MESTO

HUTNÍCKA ULICA č.14

Len veľmi zriedkavo sa objaví v tejto lokalite nejaký byt na predaj a to hovorí len o jednej veci. Že ľudia odtiaľto neradi odchádzajú. Pár hodín som tu strávil aj ja a poviem vám, nečudujem sa im.

Táto lokalita prináša všetkým ľudom presne to, čo každodenne potrebujú a ešte keď bývate v byte ako je tento, naozaj nemáte dôvod odísť. 

Videoprehiadka

pivnica

loggia

2. poschodie

bio krb

podlahová plocha 55m²

kompletná rekonštrukcia

Fotogaléria

Pôdorys

Cena:

164 990 €

Popis

Len pár metrov za Jumbo Centrom sa nachádza Hutnícka ulica č. 14, kde mám na predaj 2 izbový byt. Táto lokalita sa vyznačuje kompletnou občianskou vybavenosťou a tým myslím, naozaj kompletnou. Už len samotné Jumbo Centrum vám ponúka základné potreby ako kaviareň, reštauráciu Bulli kebab, kvetinárstvo, kaderníctvo, pár metrov na opačnej strane si môžete kúpiť skvelé pečivo v Domácej pekárni. Len 150 metrov od bytu sa nachádza Železničná nemocnica s lekárňou a Ambulantná pohotovostná služba, takže aj pri urgentných prípadoch môžete naozaj pohotovo a rýchlo reagovať. A to ani nehovorím, že sa byt nachádza od Hlavnej ulice len 800 metrov. Či sa vyberiete s partnerom na večeru alebo na diskotéku, nemusíte ani volať taxík a za pár minút ste doma. Pri kruhovom objazde je novopostavená budova Bastion, kde sú k dispozícii potraviny Coop Jednota, či na Hlavnej ulici potraviny LIDL.

Samotný byt sa nachádza na 2. poschodí bez výťahu, avšak vybehnúť na 2. poschodie nebude robiť problémy skoro nikomu. Zateplená bytovka s novým audio vrátnikom a peknými spoločnými priestormi vám už pri vstupe do bytovky vzbudia príjemný pocit a ten sa ešte znásobí po príchode do samotného bytu.

Ten má výmeru 55m² (57m² s pivnicou) a pred 6 rokmi prešiel kompletnou rekonštrukciou a aj zmenou dispozície, ktorá ešte vylepšila fungovanie v byte. Pri rekonštrukcii sa samozrejme vymenilo všetko, načo si len spomeniete, takže už si nemusíte robiť starosti s ďalšími nákladmi na opravu. Zmenou dispozície sa pred 6 rokmi prepojila kuchyňa so zvyškom dennej časti a tak máte každého pod dohľadom, aj keď varíte večeru.

 

Dispozícia bytu teda pozostáva zo zádveria so vstavaným šatníkom, kde si zložíte kabáty a topánky, samostatného WC, kúpeľne s vaňou a oknom, čo je málo vídaná vec v bytoch. Veľmi rýchlo vyvetráte vlhkosť po sprchovaní a zabránite ďalšiemu šíreniu plesní. Kuchyňa vrátane všetkých spotrebičov (umývačka riadu, chladnička, mraznička, el. varná doska, mikrovlnka, el. rúra) z ktorej sa plynulo dostaneme do jedálenskej časti, kde sa bez kompromisov navečeria celá rodina.

Pokračovaním sa dostaneme do krásnej obývačky s bio krbom, ktorý po večeroch dotvára naozaj romantickú atmosféru a poslednou miestnosťou je hlavná spálňa s veľkou vstavanou skriňou a zasklenou loggiou. Loggia dokonca v sebe ukrýva ďalší úložný priestor a možnosť napojenia sušičky či inej elektroniky. 

Celý byt je zariadený v príjemných farbách a presne tak sa v tomto byte budete aj cítiť. Okná kuchyne a kúpeľne sú orientované do tichého dvora na sever a okná loggie a obývačky sú orientované na juh, čo presvetľuje byt po celú dĺžku dňa. Navyše Hutnícka ulica je jednosmernou ulicou a preto tá premávka nie je vôbec taká, akoby sa na Staré Mesto očakávalo. Výhodou sú aj parkovacie možnosti, kedy sa po pracovnej dobe úplne uvoľní celá ulica. Vďaka tehle a zatepleniu sú aj mesačné náklady veľmi nízke ( 135 eur/3 osoby) a vďaka tomu, že sa byt predáva kompletne zariadený, vás už nečakajú žiadne veľké počiatočné investície. V suteréne bytového domu je pripravená aj pivnica, kde odložíte akékoľvek sezónne či nepotrebné veci a kočikáreň, takže bicykle a kočík nemusíte niesť až do bytu.

Zavolajte mi

0911 337 969