Vyberte stranu

NA PREDAJ TEHLOVÝ 3 IZBOVÝ BYT S DVOMA BALKÓNMI

HLINKOVA č. 37

Tehlové byty sú medzi Košičanmi veľmi obľúbené a vôbec sa im nečudujem. Je to úplne iný pocit, ako keď bývate v panelákovom dome.

A taký úplne iný pocit budete mať aj v tomto 3 izbovom byte na Hlinkovej ulici č. 37.

Videoprehiadka

úžitková plocha 54m²

2x balkón

2. poschodie

bezbariérový

pivnica

kompletne zariadený

Fotogaléria

Pôdorys

Cena:

177 000 €

Popis

Je to byt, ktorý bol pôvodne 2 izbový a veľmi šikovnou rekonštrukciou spred 4 rokov sa využilo priestoru, ktorý tento byt mal a dnes je z neho praktický 3 izbák. Možno si hovoríte, že určite to nemôže byť plnohodnotný 3 izbák, ale opak je pravdou. Z bývalej kuchyne je plnohodnotná pracovňa, či detská izba. 

Výmera bytu je 54m2 a dispozícia bytu je tak skvelá, že sa budete čudovať, koľko tu je miesta. Po vstupe do bytu sa ocitnenem na chodbe so vstavanou skriňou, kúpeľňou a samostatným WC. Po ľavej strane je priestranná hlavná spálňa so vstavanou skriňou a výstupom na balkón. 

Z chodby sa po pravej strane dostaneme do kompletne zariadenej kuchyne prepojenej s obývačkou, kde je výstup na druhý balkón a spomínanej detskej izby či pracovne.

Byt sa nachádza na 2. poschodí tehlovej bytovky a vďaka úplne novému výťahu sa viete bezbariérovo dostať až priamo do bytu. Je to veľká výhoda pre starších ľudí, či rodiny s kočíkom. Ako som spomínal, byt prešiel kompletnou rekonštrukciou pred 4 rokmi a vtom čase sa vymenilo úplne všetko. Od výmeny el. rozvodov, vody, kúrenia, podláh, až po úplne novú kuchynskú linku so spotrebičmi. 

V kuchyni nájdete indukčnú varnú dosku, mikrovlnku, el. rúru, umývačku riadu a ostrovček, ktorý spĺňa funkciu jedálne a taktiež úložného priestoru. 

Výhodou bytu je rozhodne aj to, že je kompletne zariadený úplne novým nábytkom, kupovaným len minulý týždeň. Nová manželská posteľ, rohový gauč, pracovňa, zariadená kuchyňa, americká chladnička, práčka, vám poslúžia nato, aby ste mohli tento byt okamžite užívať. Je to výhoda aj pre tých, ktorí chcú tento byt ponúknuť do prenájmu. Prenájmy v tejto lokalite idú na dračku, pretože Hlinkova ulica patrí medzi tie vychytené pre nájomcov.

V blízkosti sa totiž nachádza Univerzita Veterinárneho lekárstva a práve študenti odtiaľto hľadajú tieto byty. Okrem toho je však z Hlinkovej výborná dostupnosť do centra mesta. 

V blízkosti sa nachádza aj výborná občianska vybavenosť a len cez cestu máte potraviny Fresh, Billu, park Anička, kúpalisko Ryba, MHD zastávky, Gymnázium Park Mládeže. Vďaka tejto lokalite sa vám tu bude bývať výborne. Navyše okná aj balkóny sú orientované do dvora a nie na hlavnú ulicu. V suteréne vás navyše čaká aj pivnica, kde odložíte všetky nepotrebné veci.

Zavolajte mi

0911 337 969