Vyberte stranu

NA PREDAJ LUXUSNÝ 4 IZBOVÝ BYT V NOVOSTAVBE
BOROVICOVÝ HÁJ

Chcete žiť na mieste, z ktorého ste za 5 minút v centre mesta a za 1 minútu v lese. Miesto, kde si môžete ísť v papučkách zacvičiť do fitness centra, či posedieť s priateľmi pri fontáne. Miesto, kde vlastníte garážové miesto a ktoré po celý deň stráži bezpečnostná služba?

Ak by sme chceli pár slovami charakterizovať tento byt, tak by sme použili slová ako luxus, priestrannosť, súkromie, bezpečie či spojenie s prírodou.

Videoprehiadka

podlahová plocha 158m²

garážové státie

bezpečnostná služba

fitness centrum

dve terasy s výmerou 40m²

predpríprava na wellness

Fotogaléria

Pôdorys

Cena:

PREDANÉ

Popis

Priestrannosť je pre tento byt charakteristická, kedže podlahová plocha bytu je neskutočných 158m2, ktoré sú ukryté v 4 samostatných izbách, 2 kúpeľniach, kuchyni, práčovni a wellness-e. K tejto výmere však musíme prirátať aj výmery dvoch terás, dokopy o rozlohe 36m2. Úžitková plocha bytu ponúka pre rodiny s deťmi dostatok priestoru a navyše súkromia, kedže všetky izby sú nepriechodné. Každá miestnosť v byte je dispozične veľmi rozumne umiestnená a aj napriek veľkej výmere je využitý každý centimeter bytu na 100%

Súkromie je veľmi dôležitým kritériom pre ľudí, ktorí chcú mať po celom dni v práci čas už len pre seba a svoju rodinu. Vďaka garážovému státiu sa vyhnete kontaktu so susedmi a pohodlne sa dostanete do svojho bytu. Spomínané dve terasy určite využijete pri vychutnávaní rannej kávy alebo grilovaní so svojimi známymi a krásna predzáhradka so stromami zabráni pohľadom z cesty a navyše pôsobí, akoby ste vlastnili aj vy kúsok záhrady. Celý objekt je prispôsobený pre pohodlie majiteľov tak, že sa pri prechode do svojho bytu nemusíte strenúť vôbec s nikým.

Inak ako luxusom nazvať tento byt nemôžeme, pretože pri rekonštrukcii boli použité naozaj prvotriedne materiály. Kvalitné podlahy, masívny drevený nábytok, nádherné dlažby v kúpelni a vstupnej chodbe či funkčná kuchyňa s americkou chladničkou. Samostatná práčovňa či miestnosť predpripravená na súkromný wellness s výrivkou priamo v byte, je snom každého človeka. Luxusný nie je len samotný byt, ale aj celý komplex a život, ktorý tu žijete. V areáli celého objektu sa zoznámite s komunitou ľudí, ktorí majú vyššie nároky a práve preto žijú v Borovicovom háji.

 Žiadna novostavba v Košiciach neponúkne svojím majiteľom súkromný vnútroblok s fontánou, do ktorej sa dostanú len majitelia bytov a kde môžete bez obáv nechať svoje deti pobehovať s inými deťmi. V rámci komplexu máte k dispozícii aj súkromné fitness centrum a solárium, do ktorého sa dostanete z pohodlia bytu aj v papučkách. Nedávno ste mohli svojich známych pozvať na kávu alebo dobré pivko do podniku Pinet priamo vo vstupnej hale, ale aktuálne je podnik zatvorený. 

Bezpečie v komplexe má na starosti kamerový systém v celom objekte či 24 hodinová strážna služba, ktorá vás pri vstupe do haly okamžite preverí. Po celom objekte je možný pohyb len s čipom, ktorý vám otvorí všetky prechodové dvere. Takto máte isototu, že vám rozhodne nikto nechcený nebude klopať na dvere bytu alebo sa bude prechádzať okolo vášho auta. Priamo z vnútrobloku sa dostanete na zastávku MHD, čo určite oceníte pri vyprevádzaní vašich detí na autobus.

Spojenie s prírodou nebolo nikdy tak blízko ako práve tu. Poloha komplexu ponúka nenahraditeľnú možnosť bezprostredného kontaktu s prírodou, harmóniou a relaxom, ktorá je v hektickom meste a súčasnom živote tak vzácna. Názov komplexu Borovicový háj je odvodená práve od lesa, ktorý tvorí západnú stenu celému objektu. Tu si môžete zájsť na prechádzku, či zabehať a navodiť si pocit, akoby ste ani neboli v meste. Žiadna novostavba v Košiciach neponúka spojenie s prírodou a zároveň skvelú dostupnosť do všetkých častí mesta tak, ako práve Borovicový háj.