Vyberte stranu

NA PREDAJ CELOROČNÁ CHATA V KRÁSNOM PROSTREDÍ

MALÁ IDA

Veľa ľudí bude mať pri tomto nadpise predsudky, ale naozaj sa tým nenechajte ovplyvniť. Toto naozaj nie je obyčajná chata, na akú ste zvyknutí.

Táto chata vám ponúkne naozaj všetko, čo by ste čakali od rodinného domu.

Videoprehiadka

záhrada 200m²

po rekonštrukcii

terasa + altánok

garáž

kachľové pece

úžitková plocha 120m²

Fotogaléria

Pôdorys

Prízemie

1. poschodie

Cena:

245 000 €

Popis

Nie je to len chata, je to miesto, ktoré už dlhoročne obýva jedna rodina a tak je zrejmé, že ponúka všetko potrebné na plnohodnotný život. Len si predstavte príchod domov z práce, kde vás čakajú vaše deti, z dvora na vás vybehnú vaše psy a vy sa ocitnete na samote, na mieste, kde môžete úplne vypnúť. A nemyslite si, že sa chata nachádza v pustom lese ďaleko od civilizácie. Len 200m od chaty je vodná nádrž Bukovec a 3km vzdialená je obec Malá Ida. V Optime ste autom za necelých 10 minút. Veď sa stačí len pozrieť na ten plnohodnotný pozemok, ktorý je za chatou v úplnej rovine a vy si tam môžete pokojne zahrať s deťmi futbal či usporiadať grilovačku v altánku.

 

Samotná chata stojí na pozemku s výmerou 200m2 a dá sa povedať, že je postavená skoro na rovine. Ku chate sa dostanete miernym svahom z hlavnej cesty po betónovej ceste priamo ku garáži, kam si bezproblémov zaparkujete svoje auto. Priestor pre ďalšie auto je vytvorený vedľa chaty, kde je spevnená plocha pre auto, v prípade väčšej návštevy zaparkujete 2-3 autá v spodnej časti pozemku. Betónová cesta až po chatu zabezpečí, že nebude žiaden problém dostať sa domov ani v najtuhšej zime. Od hlavnej cesty je celý pozemok ohraničený bránou. Okrem pozemku s výmerou 200m2 sa využíva aj značná časť lesa a ostatných častí, ktorú si majitelia prispôsobili, čo mu vlastník lesov povolil.

 

A teraz už niečo k chate. Tá je po kompletnej rekonštrukcii, ktorá prebehla približne pred 7 rokmi. Pri tejto rekonštrukcii sa zabezpečilo to, aby tu už nič nechýbalo. Vymenila sa strecha, vonku sa budete pozerať cez nové okná s dvojsklom, kompletne nová elektroinštalácia, sadrokartónové stropy v celej chate. Vymenili sa podlahy, vnútorné omietky, či vonkajšia fasáda, ktoré je samozrejme aj zateplená polystyrénom. V exteriéri sa minulý rok kompletne zrekonštruovala terasa a v zadnej časti altánok. Mohol by som venovať asi všetko. Chata je okrem toho napojená na vlastnú studňu, elektriku a žumpu, ktorá sa pri spotrebe 2 ľudí vyťahuje raz za 4 roky.

 

Dispozícia domu pozostáva na prízemí s otvorenej obývačky s jedálňou, ktorá ma nezameniteľnú atmosféru. Z jedného okna výhľad na les a z druhej strany na terasu s panorámou okolia. Ak sa k tomu pridá aj praskajúce drevo s kachľovej pece, o romantiku je postarané. Na prízemí nájdeme aj kompletne zariadenú kuchyňu s východom do zadnej časti záhrady. Hlavnú spálňu a kúpeľňu so sprchovým kútom a WC. Na poschodí sa nachádzajú dve rozmerovo totožné detské izby so vstavanými skriňami a balkón, ktorý sa nachádza priamo nad spodnou terasou.

Úžitková plocha chaty je 120m2 a bohato postačuje aj 4 člennej rodine pre jej každodenné potreby. Celý dom je vykurovaný krásnou kachľovou pecou v obývačke a novou kachľovou pecou na poschodí. Teplá voda je riešená ohrevom studenej vody v bojleri, ktorý sa nachádza v technickej miestnosti vo vonkajšej časti chaty. Ani s internetom a TV pripojením nie je žiaden problém a je riešený wifi routerom, konkrétne sa aktuálne využíva Orange pripojenie. Mesačné náklady na chod celej chaty sa  pohybujú okolo 100 eur mesačne

Zavolajte mi

0911 337 969