Vyberte stranu

O MNE

Dobrý deň, volám sa Ladislav Šosták a rád by som sa Vám v nasledujúcich riadkoch predstavil. Narodil som sa v roku 1992 v Kechneci, kde som vyrastal a kde som taktiež navštevoval základnú školu. Strednú školu som absolvoval v Košiciach a to bilingválne anglické gymnázium J. A. Komenského, ktorá mi dala skvelé základy angličtiny pri terajšej komunikácii so zahraničnou klientelou. Po úspešnej maturite som bol prijatý na Univerzitu P. J. Šafárika, fakultu telovýchovy, kde som získal bakalársky titul. Počas môjho doterajšieho života som sa aktívne venoval futbalu, pričom mojím jediným cieľom bolo dostať sa do najvyššej Slovenskej ligy. Cesta za cieľom bola dlhá a náročná, ale po pár rokoch som dosiahol to, čo som vždy chcel.

S rovnakými ambíciami prichádzam do sveta nehnuteľností. S cieľom byť najlepší realitný maklér v Košiciach.

S veľkou pravdepodobnosťou ste sa práve teraz pousmiali a v hlave si pomysleli „ďalší realitný maklér“. Uvedomujem si, že na trhu nehnuteľností sa nachádza veľké množstvo realitných maklérov, ale taktiež si uvedomujem aj ich kvalitu a prístup k celému realitnému procesu a to, prečo v ľuďoch vzbudzujú negatívne pocity.

Šport ma naučil byť cieľavedomý, nevzdávať sa a neustále na sebe pracovať. Rovnaké vlastnosti ma charakterizujú aj pri predaji nehnuteľnosti, kde sa snažím svojím klientom ponúkať profesionálne služby, venovať sa im individuálne, s cieľom naplnenia ich požiadaviek.

 

V roku 2018 som svoje meno som spojil s realitnou kanceláriou Diamond Reality, a predaju nehnuteľností sa venujem najmä v oblasti Košíc. Práca realitného makléra ma predovšetkým veľmi baví a preto neustále vymýšľam nové metódy a sledujem aktuálne trendy, ktoré by mohli zefektívniť predaj nehnuteľnosti. Využivám služby profesionálneho fotografa, točím videoobhliadky, robím 3D virtuálne prehliadky, spolupracujem s odborníkmi na právo, financie a marketing.

Myslím, že aj vďaka využívaniu najmodernejších predajných postupov vždy dosiahnem maximálne výsledky a spokojnosť u svojich klientov.