Vyberte stranu

SLUŽBY

Pri predaji je dôležité, aby vás inzerát zaujal, vyvolal vo vás emóciu a vzbudil túžbu. Navyše k tomu, aby bol predaj vašej nehnuteľnosti rýchly, bezpečný a s čo najlepším ziskom, využívam moderné marketingové nástroje. Ktoré to sú?

Home staging

Hovorí sa, že jeme očami. To isté platí aj pri nehnuteľnostiach. Nikto nechce bývať v škaredom, neupratanom byte. Naopak, v krásne upratanom a čistom byte chce predsa bývať každý. Postarám sa o to, aby aj ten váš domov žiaril čistotou.

Profesionálne fotky

Ako kvalitnú prezentáciu bude mať vaša nehnuteľnosť, tak bude vnímaná jej hodnota v očiach záujemcov. Profesionálna fotografia je úplne prvá vec, na ktorú záujemca narazí na realitných portáloch. Práve od kvalitnej fotky zavisí, či záujemca inzerát otvorí alebo bude hľadať ďalej.

Videoobhliadka

Aby ste kupujúcich zaujali, je potrebné vyniknúť. Video rozhodne patrí k metódam, ktoré medzi obyčajnými inzerátmi vynikne a pridá vašej nehnuteľnosti na atraktivite. Vo videu vieme zachytiť emóciu, ktorá spôsobuje až 4x vyšší záujem o vašu nehnuteľnosť ako prostredníctvom fotiek.

Pôdorys

Mať predstavu o priestore je pre potencionálnych záujemcov veľmi dôležitá. Môžu si tak z pohodlia domova premyslieť rozmiestnenie nábytku či zmenu dispozície a tak vieme urýchliť ich rozhodovanie o kúpe.

Reklama na Facebooku

Sociálne siete hýbu svetom a práve Facebook je najnavštevovanejším portálom na svete. Práve tu vieme vašu nehnuteľnosť spropagovať formou platenej reklamy a správnym nastavením cieľovej skupiny osloviť vyše 10 000 ľudí.

Copywriting

Text inzerátu napísaný správne a bez gramatických chýb je dnes úplny základ. Dôležité je však napísať taký text, ktorý vzbudí pozornosť a upúta, ktorý bude plný emócií a záujemcov tak prinúti čítať až do konca. Netreba však zabudnúť na podstatné veci o danej nehnuteľnosti.

3D Virtuálna prehliadka

Vďaka 3D virtuálnej prehliadke môže záujemca prechádzať po nehnuteľnosti krok po kroku a prezerať si detaily tak, ako sám potrebuje. A to všetko z pohodlia domova. Ušetríme tak vás čas s tzv. turistami a na obhliadku príde už len naozaj vážny záujemca stotožnený so stavom nehnuteľnosti.