Vyberte stranu

NA PREDAJ 2 IZBOVÝ BYT V NAJVYHĽÁDAVENEJŠEJ NOVOSTAVBE V KOŠICIACH

NOVÁ TERASA 

Ak sa povie Nová Terasa, každý zpozornie, pretože táto novostavba je známkou kvality. A nielen to. Vytvorila sa tu skvelá komunita ľudí a lokalita je ideálnym miestom pre rodiny s deťmi.
Ja vám však ukážem byt, ktorý bude ideálny práve pre vás.

Videoprehiadka

Pôdorys

Cena bytu:

PREDANÉ

2x parking:

PREDANÉ

Popis

Nová Terasa patrí jednoznačne k najvyhľádavenejším novostavbám v Košiciach a dôvodov môže byť naozaj niekoľko. Rozhodne prvým bude kvalita prevedenia, kedy tieto tehlové novostavby v sebe ukrývajú tie najlepšie materiály vôbec, ako napríklad protipožiarne dvere Sherlock, anhydridové liate podlahy a mnoho iného, čo v bežných stavbách nie je možné vidieť. Aktuálne najnovším prírastkom do rodiny Novej Terasy je táto 3. etapa, ktorej kolaudácia prebehla začiatkom tohto roka a preto sa v bytoch ľudia pomaly začínajú zabývať a plnohodnotne fungovať.

Ja vám ponúkam byt, ktorý ako úplne nový sa predáva v štádiu holobyt. Holobyt je miesto, kde sa viete od podláh až po stropy vyhrať akokoľvek chcete a zariadiť si tento byt podľa vašich predstáv. Výmera vám to dovoľuje, pretože len samotná podlahová plocha bytu je xx a dispozične sa delí na samostatnú kúpeľňu, samostatnú toaletu, 12m² je priestor pre samostatnú spálňu a zvyšok bytu tvorí otvorená obývačka s kuchyňou. Tá predstavuje dokopy výmeru okolo 20m² a navyše ju perfektne presvetľujú veľké okná smerované na terasu.

Terasa je v dokončenom stave s terasovými podlahami a okrem výmery 9 je v nej vytvorený aj externý sklad, do ktorého schováte terasový nábytok či čokoľvek nepotrebné. Celý byt je v stave holobyt, teda aj kuchyňa s kúpeľňou je predpripravená na montáž kuchynskej linky či sanity. V kúpeľni je už na vašich preferenciách, či chcete sprchový kút alebo vaňu. Je to úplne na vás a to je tá najväčšia výhoda bytu. Priestor na chodbách navyše poskytuje miesto na 2 veľké vstavené skrine, ktoré úplne postačia pre všetkých obyvateľov tohto bytu.

Celý byt je orientovaný na východ a sever, konkrétne severnú orientáciu má spálňa a kúpeľňa, obývačka s terasou sú orientované na východ do vnútrobloku novostavby a samozrejme s výhľadom na centrum mesta. V byte je nainštalovaný termostat na reguláciu teploty radiátorov a taktiež audio vrátnik, ktorým v bezpečí svojho bytu zistíte, kto vám vyzváňa. Ak sa vám máli úložný priestor v byte, k bytu prislúcha aj pivničná kobka, ktorá je jedna z najväčších vôbec. Večným problémom je samozrejme parkovanie, ale vy vám ponúkame až parkovacie miesta priamo pred vchodom do budovy.

Mesačne vás tento byt nebude stáť veľa, pretože náklady na bývanie predstavujú okolo 130 eur a tak sa ponúka aj možnosť tento byt prenajímať. Ako inak, veď je umiestnený na najlepšej adrese, ktorú milujú zahraniční študenti Lekárskej fakulty, ktorá je vzdialená len 300m. Samotná lokalita ponúka perfektnú dostupnosť do centra, blízkosť Novej nemocnice, VÚSCH, Fresh, MHD zastávka, Cassovar. To všetko máte na skok. Na Novej Terase sa vytvorila skvelá komunita ľudí a každý tu chce bývať, pretože ide o najlepší projekt novostavieb v Košiciach. Patríte medzi nich aj vy?

Zavolajte mi

0911 337 969