Vyberte stranu

NA PREDAJ 3 IZBOVÝ BYT PO NOVEJ REKONŠTRUKCII, ZARIADENÝ MODERNÝM NÁBYTKOM

POĽOVNÍCKA ULICA č. 4

Ak hľadáte byt, kde by ste mohli okamžite fungovať bez kompromisov a kde vám skutočne stačí priniesť len osobné veci, tak sa usaďte a sledujte túto ponuku.
Krásne zariadený byt v najlepšej časti Terasy, po kompletnej rekonštrukcii, ktorá bola vytvorená za účelom maximálneho komfortu. 

Videoprehiadka

výmera bytu 56m²

7.poschodie

pivnica

kompletne zariadený

kompletná rekonštrukcia

pražský typ

Fotogaléria

Pôdorys

Cena bytu:

145 990  

Popis

Tento byt vykukuje z radu všetkých 3 izbových bytov, pretože niečo podobné by ste márne hľadali v ponuke realitných portálov. Na začiatku sa totiž zrodila myšlienka, že tento byt bude niečím výnimočný a na konci bude radosťou pre svojho nového majiteľa. Cieľom bola pripraviť byt, ktorý spĺňa všetky kritériá moderného bytu a to sa rozhodne podarilo. Vzhľadom nato, že ide o pražský typ bytu, kde sa pohodlne dalo pracovať s vnútornými priečkami, sa o čosi zmenila dispozícia bytu a tak sme získali omnoho väčšiu kuchyňu, ako bola pôvodne. Ale výhod má určite viac, tak poďme si o nich niečo povedať.

Začneme teda zmenou dispozície, pri ktorej z pôvodného vnútorného kumbálu vznikla nádherná kúpeľňa s vaňou. Pri rekonštrukcii sa použili naozaj kvalitné materiály, veľkoformátové gresové obklady, keramické dvojumývadlo, nad ktorým je po celej šírke kúpeľne zrkadlo s LED podsvietením. Podobnú kúpeľňu by ste hľadali ťažko. V rovnakom štýle je zrekonštruované aj WC a tento gresový obklad nájdete aj na podlahe pri vstupe do bytu. Vstupné dvere sú samozrejme bezpečnostné zn. Adlo a okrem toho nájdete na chodbe aj vstavanú skriňu na uloženie vašich kabátov. 

Z chodby sa priamo vchádza do detskej izby. Tá ako jediná z celého bytu ostala zariadená len minimálne, pretože je už na vás, či tento priestor využijete ako pracovňu alebo detskú izbu. Okná detskej izby sú orientované na sever a teda vás nebude v noci alebo cez deň rušiť priame slnko. Rovnakú orientáciu majú aj okná v obývačke. Tá je pripravená na vaše spoločné rodinné chvíle. Kompletne zariadená sedacou súpravou, konferenčným stolíkom, komodami a doplnkami. V rohu obývačky je vytvorená aj menšia oddychová časť, kde si môžete prečítať dobrú knihu a byť trošku separovaný od zvyšku izby. Obývačka je priamo prepojená s kuchyňou, čo bolo prioritným cieľom rekonštrukcie.

Presunutím kúpeľne vznikol priestor na zväčšenie kuchyne a jej prepojenie s obývačkou vzniklo vybúraním priečky. Teraz sme získali omnoho viac pracovného priestoru ako to  bolo pôvodne a vznikol priestor aj na jedálenský stôl. Tieto dva priestory sú určite najčastejšie využívané a preto budete po celý čas v kontakte s rodinou. Kuchyňa je zariadená vstavanými spotrebičmi, el. rúrou, digestorom, mikrovlnkou a vstavanou chladničkou s mrazničkou. Cez kuchyňu sa dostaneme do samostatnej spálne, v ktorej vás už čaká veľká manželská posteľ. Orientácia okien v kuchyni a hlavnej spálni je na východ, priamo na Obchodné centrum Galéria.

Samotný byt disponuje výmerou 56m2, čo by ste ani nepovedali pri vstupe do bytu, pretože je vyriešený naozaj priestranne. Na 7. poschodie vás vyvezie nový výťah a našťastie už bytový dom prešiel kompletnou rekonštrukciou. Zateplenie, stupačky, nový výťah. K bytu samozrejme prislúcha aj pivnica v suteréne. Lokalita je vynikajúca, pretože sa dostanete veľmi rýchlo do ktorejkoľvek časti mesta. A v spojení s kompletnou občianskou vybavenosťou, sa tento byt stále naozaj výnimočným. 50metrov od OC Galéria, vám zabezpečí kvalitný nákup, dobré reštaurácie, kaviarne, lekáreň, banky a za bytovým domom kopa zelene. Zuzkin park je naozaj krásne miesto na oddych, s dostatočným počtom detských ihrísk.

Zavolajte mi

0911 337 969