Vyberte stranu

NA PREDAJ VEĽKÝ 3 IZBOVÝ BYT V PÔVODNOM STAVE

HAVANSKÁ ULICA č. 13

Výmera 79m² je pre 3 izbový byt naozaj zaujímavá a to pocítite hneď po vstupe do bytu.

Navyše tento pôvodný stav si môžete vyskladať podľa seba a bývať doslova vo svojom vysnívanom byte. 

Videoprehiadka

úžitková plocha 79m²

3 metrová loggia

5. poschodie

šatník

pivnica

pôvodný stav

Fotogaléria

Pôdorys

Cena:

152 000 €

Popis

Byt sa nachádza na 5. poschodí a rozhodne vás zaujme svojou veľkosťou. V minulosti sa jednalo o 4 izbový byt a dnes je z neho veľký 3 izbák, čo znamená, že každá izba je priestranná a vy si s nimi môžete vynaložiť, ako potrebujete.

Úžitková plocha bytu je 79m², čo je na trojizbový byt naozaj dosť. Navyše, k bytu prislúcha aj 3 metrová zasklenená loggia. V byte už sú plastové okná, celá bytovka je zateplená, čo je na Ťahanovciach výnimočný jav. K bytu prislúscha aj pivnica

Dispozícia bytu pozostáva zo vstupnej chodby, po pravej strane je veľká spálňa s výstupom na loggiu, hneď vedľa sa nachádza obrovská detská izba, kde uložíte pokojne aj 2-3 detičky. Obe spálne sú orientované na severo-východ, čo je ideálna orientácia pre spálne.

Po ľavej strane od vstupu do bytu je kúpeľňa a oddelené WC a úzkou uličkou prechádzame do kuchyne

Posledná izba vznikla zrušením jednej priečky medzi dvoma malými izbami a tak vznikla veľká obývačka, ktorú pôvodný vlastník prepojil s chodbou a zároveň aj s kuchyňou. Práve vďaka tomu môže byť rodina stále pokope.

A veľkým bonusom je samostatný šatník na chodbe, kam odložíte oblečenie a všetky nepotrebné veci (vysávač, metly, sezónne oblečenie). 

 

Byt je v pôvodnom stave, čo otvára možnosti jeho prerábky podľa vašich predstáv. Je tu však možnosť, že vám s prerábkou pomôžeme. Určite je problém v dnešnej dobe nájsť financie na dokončenie pôvodného stavu do stavu, ktorý sa vám bude páčiť.

My to urobíme za vás, dokončíme váš byt do finálneho stavu a vy si pohodlne zafinancujete už konečný stav bytu. Takúto možnosť vám len tak niekto nedá.

Zavolajte mi

0911 337 969