Vyberte stranu

NA PREDAJ INVESTIČNÝ 1 IZBOVÝ BYT
NEĎALEKO CENTRA

ul. JUŽNÁ TRIEDA 45

Dnes už nie je žiadnou novinkou, že investovanie do nehnuteľností sa oplatí a čoraz viac ľudí hľadá investičné príležitosti.

Avšak ako si vybrať tú správnu?

Zárukou rozumnej investície sú byty v perfektnej lokalite, ktorú ocení každý váš nájomca. Našťastie tu mám jeden taký, vďaka ktorému sa príliš nenachodíte, pretože máte všetko poruke.

Videoprehiadka

rozloha 37m²

pivnica

loggia

6. poschodie

kompletná rekonštr.

zateplená bytovka

Fotogaléria

Pôdorys

Cena:

96 900 

Popis

Ak ste sa už dostali do fázy, že hľadáte byt na budúci prenájom, aké kritériá si zvolíte? Rozhodne sa budete rozhodovať podľa ceny, avšak tá nie stále znamená výhodnú kúpu. Zárukou výhodnej kúpy je rozhodne skvelá lokalita, ktorá vám zaručí 100% obsadenosť a spokojnosť vašich nájomcov. Či už ste sa rozhodli kúpiť investičný byt alebo svoje prvé bývanie, tak rozhodne je lokalita na Južnej triede tou najlepšou voľbou. Výrazne sa tak zvýši kvalita vášho denného života a to len vďaka maličkostiam, ktoré ako celok dávajú zmysel.

Konkrétne okolie na ulici Južná trieda 45 ponúka kompletnú vybavenosť, či už sú to potraviny Fresh a Lidl, ktoré navštevujeme denne. Tieto konkrétne sa nachádzajú asi 2 minúty pešo od bytu a pokračujeme ďalej. Fakultná nemocnica alebo inak Stará nemocnica je za bytovým domom a taktiež vzdialená na 3 minúty pešo. V blízkom okolí sú 4 reštaurácie a môžete si vyberať a ak by vám niečo chýbalo, do centra mesta, konkrétne k Auparku, sú to presne 2 zastávky električkou, ktorá mimochodom stojí priamo pred bytovým domom.

Samotný bytový dom už rekonštruovať nebudú, pretože sa v ňom vymenilo úplne všetko. Zateplenie, fasáda, spoločné priestory či úplne nový výťah. Ten vás vyvezie na 6. poschodie, kde na vás čaká váš nový 1 izbový byt. Ten taktiež vonia novotou, pretože bol koncom roka 2020 kompletne zrekonštruovaný a vašou jedinou úlohou je si ho zariadiť. Veľa práce s tým mať nebudete, keďže byt má výmeru 37m2 a prislúcha k nemu aj 3 metrová loggia orientovaná na východ. Jediná izba v byte sa stane vašou dennou a nočnou časťou, avšak priestor o výmere 17m2 je nato plne postačujúci.

K tomu samostatná a priestranná kuchyňa so všetkými nevyhnutnými spotrebičmi, ako chladnička s mrazničkou, umývačka riadu, sklokeramická varná doska, elektrická rúra či digestor, vám pomôžu pri príprave jedál. Priestor v kuchyni je dostatočný na zariadenie jedálenského stola, kde si vychutnáte vami uvarený obed. Krásna kúpeľňa s bezbariérovým prístupom do sprchového kúta a nádherný kamenný gresový obklad pôsobia veľmi moderne a s kvalitnými batériami zn. Hansgrohe sa budete cítiť ako v hoteli.

Pri 1 izbovom byte by ste počítali s nedostatkom úložného priestoru, avšak na chodbe je možnosť umiestniť až 2 šatníkové skrine, ktoré vám bohato budú stačiť. V celom byte je vymenené úplne všetko, vrátane elektrických a vodovodných rozvodov, či stupačiek. Znížené napínacie stropy pôsobia naozaj perfektne a spolu s úplne novými stierkami vás aktuálny majiteľ odbremenil od ďalších rekonštrukcií. Ideálna lokalita, menší ale veľmi šikovný byt, ktorý čaká už len na vás. A či to bude vaše prvé bývanie alebo ho budú obývať vaši nájomcovia, rozhodne im nič chýbať nebude.

Zavolajte mi

0911 337 969