Vyberte stranu

NA PREDAJ DIZAJNOVÝ 2 IZBOVÝ BYT

ul. CESTA POD HRADOVOU

Tehlové byty sú v Košiciach veľmi vyhľadávané a obzvlášť v dobrých lokalitách je o nich enormný záujem. Nie je to len tehla, ktorá vás pri tomto byte zaujme.

Tento byt spĺňa všetky predpoklady, ktoré mladí ľudia pri výbere požadujú. Krásny dizajn, kvalita rekonštrukcie a moderný štýl tohto bytu si vás určite získajú.

Navyše je tento byt bez potreby ďalšej investície.

Prečo? 

Videoprehiadka

úžitková plocha 54m²

loggia + pivnica

predáva sa zariadený

3. poschodie

kompletná rekonštrukcia

skvelá dostupnosť

Fotogaléria

Pôdorys

Cena:

125 900  

Popis

Lokalitu Podhradová snáď pozná každý, ale možno niektorí z vás netušia, ako sa tu žije. Jedno je však isté a to, že za posledné roky táto časť mesta skutočne naberá na atraktivite a to z objektívnych dôvodov. Jedným z nich je dostupnosť do centra, ktorá je z Podhradovej naozaj perfektná. Od bytu, ktorý sa mimochodom nachádza na ulici Cesta pod Hradovou, sú to presne 3 križovatky k nákupnému centru Aupark. Ak si to rozmeníme na drobné, tak ste v Auparku a ostatných častiach centra za 6 minút autom. Navyše vám pred domom stojí MHD autobus č. 16, s ktorým to máte len o 8 minút pomalšie.

Ale nemyslite si, že takáto dostupnosť musí automaticky znamenať neustály ruch a stres. Práve naopak. Podhradová patrí k okrajovej časti mesta a práve preto je najviac spojená s okolitou prírodou, ktorá ponúka dostatok možností na trávenie voľného času či oddych. Za zmienku stojí park Anička, ku ktorému je to pešou chôdzou len pár minút, Kavečianska ZOO, bobová dráha či vyhliadková veža. Okolité lúky a lesy sú ako stvorené na prechádzky či výlet na bicykli. Nočný výhľad z okna na celé mesto je známkou toho, že tu si dokonale oddýchnete a rozhodne vás nebude rušiť hluk električiek. Pretože tie tu nejazdia 🙂

Ak výhodnú polohu spojíme s dokonalým bytom, máme na svete niečo vzácne. Tento 2 izbový byt majitelia prerobili v roku 2018 od podlahy a to doslova. Zmenou dispozície sa byt otvoril a prepojil celú dennú časť. Pri vstupe do bytu by ste ani nepovedali, že má úžitkovú plochu 52, pretože sa vám ihneď ukáže priestranná obývačka spojená s plne vybavenou kuchyňou, vstupom do kúpeľne s WC a samostatná spálňa s východom na loggiu. V suteréne máte k dispozícií pivnicu. Hneď pri vstupe zistíte, že pri rekonštrukcii neboli do bytu vložené len tisíce eur, ale aj srdce. 

Ak už prerábka, tak poriadna. Povedal si majiteľ a všetky priečky zrovnal so zemou. Rozhodol sa zväčšiť pôvodnú kúpeľňu a teraz v nej nájdete sprchový kút, priestor na práčku a WC. Prvky dreva v tejto kúpeľni sú vyrezávané na mieru a všetko v nej perfektne pasuje. Tehlová zástena v obývačke je lepená po jednej tehle za druhou a spojenie s industriálnymi prvkami nemá chybu. V kuchyni sa vyhraje naozaj každá kuchárka a nič jej chýbať nebude, pretože je zariadená všetkými elektrospotrebičmi a dokonca aj jedálenským stolom, kde si všetky navarené dobroty môžete zjesť. 

A čo spálňa? Tá je dostatočne veľká, aby pokojne zniesla aj väčšiu stavanú skriňu či postieľku pre vaše dieťa. S orientáciou na východ sa každé ráno budete prebúdzať s vychádzajúcim slnkom a pozitívne naštartujete svoj deň. Na loggii vypijete rannú kávu a pohľadom odprevadíte svoju polovičku do práce. Výhľad z loggie je na potraviny Klas, ktoré máte cez cestu. To okrem značnej výhody, ktorú určite oceníte, ponúka aj veľký výber parkovacích miest. Predstavte si, ako sa po práci vraciate unavený domov, zaparkujete priamo pred bytom a nakúpite si niečo dobré na večeru. Priam ideálny stav.

Detaily, kvalita rekonštrukcie, funkčnosť celého bytu sú nepopierateľným faktom. Ak celok dáva zmysel, bola by veľká škoda, ak by sme ho narušili. Preto sa majitelia bytu rozhodli, že tento byt predávajú s kompletným vybavením (okrem sedačky, komody a televízie). Vám neostáva nič iné, len pokračovať v užívaní si každého dňa v tomto byte rovnako, ako to robia aj terajší majitelia doteraz. Dostupnosť do centra, vynikajúce voľnočasové možnosti a bývanie bez investície sú pozitíva, ktoré ocenia mladé páry, milovníci prírody či aktívny jedinec. 

Zavolajte mi

0911 337 969