Vyberte stranu

NA PREDAJ 3 IZBOVÝ BYT PRAŽSKÉHO TYPU 
NA TERASE

UL. LESNÍCKA č.9

Nájsť v Košiciach miesto na bývanie, kde máte okrem iného na dosah aj dostatok zelene a tak nemáte problém vybehnúť s deťmi von, je naozaj zložité.

Avšak Lesnícka ulica je výnimkou a nájdete tu okrem skvelej občianskej vybavenosti aj miesta na oddych, či možnosti pre zábavu vašich detí.

Videoprehiadka

rozloha 69m²

nový výťah

3. poschodie

pražský typ

kumbál na chodbe

skvelá vybavenosť

Fotogaléria

Pôdorys

Cena:

146 500 

Popis

Byt je výnimočný hlavne vďaka svojej polohe, ktorá je priam dokonalá pre rodiny s deťmi. Okolie bytového domu je plné zelene a doplnené detskými ihriskami. Zuzkin park je útočiskom všetkých mamičiek a detí v okolí, pretože tu sa nestretnete so žiadnym autom a je to bezpečné a ideálne miesto pre vaše deti. V pešej dostupnosti od bytu asi 300 metrov sa nachádza ZŠ Považská, v rovnakej vzdialenosti MŠ Zuzkin park. Bonusom je obchodné centrum OC Galéria vziadelené asi 100m, kde nájdete úplne všetko. Toto všetko máte na dosah ruky, doslova pod bytom. 

Samotný byt má taktiež čo ponúknuť a to konkrétne výmeru 69m2, ktorú budete rozhodne cítiť v každej izbe. Dispozícia bytu je vynikajúca a ponúka 2 samostatné spálne a veľkú obývačku prepojenú s kuchyňou. Takto to majú ľudia rady, keď je priestor pekne otvorený a každá gazdyná sa môže počas varenia zapojiť do konverzácie. Výhodou bytu je rozhodne jeho možnosť akejkoľvek prerábky, pretože sa jedná o pražský typ bytu. Teda jediné obvodové múry plnia nosnú funkciu a vnútorné priečky si už prispôsobite podľa seba. Pravdepodobne k tomu aj dôjde, keďže kúpeľňa s WC sú ešte v pôvodnom umaratovom stave a vy si ich tak môžete prispôsobiť podľa seba.

S touto výmerou sa môžete doslova pohrať a fantázií sa medze nekladú. Možno by ste to ani nepovedali, ale naposledy bol tento byt rekonštruovaný pred približne 10 rokmi a pokojne zvládne ešte pár rokov v tomto stave. Elektrické rozvody, rozvody plynu, vody, spolu so stupačkami už renováciu majú za sebou a vy sa môžete plne sústrediť na dizajnovú stránku. Po 10tich rokoch drevené podlahy v každej izbe vyzerajú, akoby ich tu dali minulý rok. Taktiež 10 ročné okná, každoročne servisové sú dôkazom toho, že o byt bolo po celé roky dobre postarené. Dokonca sa priamo v byte nachádza kumbál, ktorý pohltí každú menej potrebnú vec a ak by sa vám jeho priestor málil, pred bytom je rovnako veľký ďalší kumbál.

Keď sa opäť vrátime k dispozícií, tak táto veľká denná časť, ktorú tvorí obývačka s kuchyňou, ponúka priestor až 30m2. Orientácia obývačky a kuchyne je na juh, čo celý deň krásne presvetľuje celý byt. Výhľad z okna je na OC Galériu a detská ihrisko pod bytovým domov, naopak spálne sú orientované na sever a tak zaručia pokojný spánok v chládku. V detskej izbe sa nachádza vstavaná skriňa a paradoxe je v tomto prípade väčšia, ako hlavná spálňa, čo však môžete jednoducho zmeniť. Bez problémov sa tu zmestia aj dve deti. V spálni nájdeme taktiež šatníkovú skriňu a kumbál na chodbe je možné dodatočne prerobiť na šatník, ktorý je snom asi každej ženy.

Byt sa nachádza na ideálnom 3. poschodí s úplne novým, 1 ročným výťahom. Naštastie má bytovka za sebou aj zatepľovanie a tak už nie sú nutné žiadne ďalšie opravy. Dostupnosť do ktorejkoľvek časti mesta je vynikajúca, preto ľudia obľubujú práve túto časť Terasy. Na Triede SNP je hneď električková zastávka na oba smery a taktiež autobusová MHD zastávka. Výhodou bytu je okrem spomínanej lokality aj jeho stav, ktorý ponúka možnosť prerábky podľa vašich predstáv a nemusíte tak kupovať tuctovo prerobený byt. Navyše je byt v takom stave, že si vyslovene túto prerábku nepýta a pokojne na ňu pár rokov počká. Vy však s kúpou tohto bytu radšej nečakajte.

Zavolajte mi

0911 337 969