Vyberte stranu

NA PREDAJ KRÁSNY 3 IZBOVÝ BYT
PRAŽSKÉHO TYPU PO KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII

DÉNEŠOVA ULICA č. 69

Tento 3 izbový byt vás jednoducho dostane, presne takýto byt si zamiluje každá rodina.

Už od vstupu doň zistíte, že o tento byt sa dokonale staralo a všetko sa prispôsobilo pre potreby rodiny a jej pohodlia.

Videoprehiadka

úžitková výmera 69m²

kumbál na chodbe

šatník v byte

3. poschodie

kompletná rekonštrukcia

skvelá občianska vybavenosť

Fotogaléria

Pôdorys

Cena:

214 900 €

Popis

V podstate už kvalita vstupných dverí napovedá, že majiteľom záležalo na bezpečnosti a preto vstup strážia bezpečnostné dvere Sherlock. Nakoľko ide o obľúbený pražský typ bytu, ktorých je na KVPčku len veľmi málo, je možné s vnútornými priečkami hýbať ako sa vám zachce. A to presne urobili aj majitelia pre pár rokmi. Každá jedna priečka v byte je nanovo vymurovaná a prispôsobená potrebám modernej rodiny.

Byt sa nachádza na 3. poschodí bytovky, v ktorej je schválená rekonštrukcia spoločných priestorov a výťahu. Navyše celý byt sa predáva kompletne zariadený tak, ako ho vidíte na fotkách, takže ušetríte na zariadení možno aj pár tisíc eur

Byt s úžitkovou plochou 69m² je skvelým riešením, pretože okrem samotného bytu máte k dispozícii veľkú 6 metrovú loggiu, kumbál na chodbe či pivnicu v suteréne. Tie úložné priestory určite oceníte, pretože sa do nich zmestia všetky veci, ktoré denno denne nevyužívate.

Rekonštrukciu bytu teda môžeme datovať na približne 8 rokov, ale to by ste určite nepovedali. Zväčšená detská izba dokonale slúži dvom deťom a plnohodnotne sa do nej zmestí aj pracovný písací stôl, skrine na hračky a poschodová posteľ. Veď vidíte, že ostalo ešte plno miesta na hranie. 

Taktiež v spálni vznikol priestor na vstavanú skriňu. Obe izby, teda spálňa a detská izba sú orientované na severovýchod, teda ideálna orientácia na pokojný spánok. Na chodbe je k dispozícii kúpeľňa, ktorá bola len minulý rok kompletná zrekonštruovaná vrátane novej sanity. A čo WC? To je od kúpeľne oddelené. No na chodbe sa nájde ešte niečo, čo vás určite poteší. Samostatný šatník. Priestranný skoro ako menšia izba s regálmi, kde odložíte doslova všetko oblečenie, vysávač, mop a všetky veci, ktoré jednoducho niekde potrebujete schovať. Aj napriek tomu šatníku, žiadna časť bytu neprišla o svoj priestor.

Z chodby sa presúvame do dennej časti, ktorú tvorí obývačka spojená s kuchyňou. Málokde pri pražských typoch bytu nájdete kuchynskú linku zapustenú pod oknami. Tým sa docielilo maximálne presvetlenie pracovnej dosky a vznikol zároveň priestor na jedálenskú časť. Kuchyňa v tvare písmena U vám ponúka dostatok pracovného priestoru, vstavené spotrebiče vrátane umývačky riadu, el. rúry, mikrovlnky či indukčnej varnej dosky, pri ktorej sa upravili aj rozvody na 380V. Pozdĺž kuchyne a obývačky sa tiahne 6 metrová loggia, z ktorej sú neskutočné výhľady na okolité lesy. Orientácia loggie je na juhovýchod, čím je presvetlená táto denná časť po celú dĺžku dňa. 

Byt má okrem spomínaných výhod aj ďalšie nie menej dôležité a to hlavne parkovacie možnosti. V blízkosti bytovky sa nachádza obrovské parkovisko, na ktorom jednoducho nie je možné nezaparkovať, aj keď prichádzate z práce neskoro večer. Okolo tohto parkoviska sa nachádzajú reštaurácie, potraviny COOP Jednota, detská ihriská, Drocárov park plný zelene je neďaleko bytového domu a Materská škola Dénešova sa nachádza na konci ulice. Perličkou môže byť aj obchod s domácimi potrebami vo vchode do bytovky, kde na prekvapenie zoženiete naozaj čokoľvek. Jednoducho kompletná občianska vybavenosť. 

Zavolajte mi

0911 337 969