Vyberte stranu

NA PRENÁJOM OBCHODNÝ PRIESTOR V CENTRE MESTA

HLAVNÁ ULICA č. 36

Uvažujete nad rozbehnutím vlastného gastro biznisu? Máte víziu modernej reštaurácie, útulnej kaviarne či bistra, ale rozmýšľate kde by bolo to správne miesto?

Rozmýšľať už nemusíte, len sa pozrite, kde sa bude pýšiť vaša nová prevádzka.

Videoprehiadka

vysoké stropy

vrátane 1 izb. bytu

vlastné parkovanie

centrum mesta

úžitková plocha 260m²

pivnica

Fotogaléria

Pôdorys

Cena:

3 500/mesiac €

Popis

Len si to predstavte, mať vlastnú reštauráciu na Hlavnej ulici, kde si vaši návštevníci budú vychutnávať nielen skvelé jedlo, ale aj výhľad na košický chrám. Na Dóm sv. Alžbety, na ktorý sa ročne prídu pozrieť tisícky turistov, ktorých chcete rozhodne obslúžiť vo vašej reštaurácií. Na prenájom vám ponúkam obchodný priestor na prízemí budovy, ktorá patrí medzi národné kultúrne pamiatky. Budova sa na pohľad zvonku môže pýšiť zaujímavou architektúrou a samozrejme vo vnútri to nie je o nič horšie. Nádherné vysoké stropy v celom priestor, vám ponúkajú možnosť si zriadiť luxusnú reštauráciu či kaviareň.

Samotný priestor disponuje výmerou až 260 a skladá sa z viacerých častí. Hneď pri vstupe sa otvorí veľký priestor, ktorý v minulosti slúžil ako hlavná obchodná časť. V tejto časti ste kedysi mohli navštíviť bývalú Bagetériu, ktorej prevádzka tu fungovala rovných 9 rokov. Hlavný priestor využívali a s najväčšou pravdepodobnosťou sa aj naďalej bude využívať ako miesto, kde si vaši návštevníci budú môcť sadnúť pri dobrej hudbe, vínku a vychutnať si jedlo, kávu alebo niečo iné. Z tejto časti sa plynule viete dostať do toaliet, ktoré sú rozdelené na dámske a pánske. V každej časti priestoru sú predpripravené rozvody elektriky, vody, odpadu, aby ste mohli naplno využiť svoju kreativitu.

Táto ponuka si vyžaduje naozaj niekoho, kto vie aký ma tento priestor potenciál a bude s ním vedieť naložiť. Z hlavnej časti, ktorá má sama o sebe 150 sa dostávame do zázemia, kde sa rodia vaše dobroty. Prvou miestnosťou je veľká kuchyňa, v ktorej je všetko pripravené na osadenie sporákov, umývačiek riadu, chladničiek, predpríprava na vzduchotechniku. Priestory kuchyne a ďalších častí sú v pôvodnom stave, pri ktorých sa počíta s rekonštrukciou. Ide však o vizuálnu stránku a nie funkčnosť. V kuchyni sú samozrejme natiahnuté rozvody plynu, elektriny, takže vás nič nebude obmedzovať. Dokonca samotná kuchyňa je z časti presvetlená oknami, ktoré sú orientované do dvora.

Za kuchyňou sa ďalej nachádzajú priestory ako sklady, šatne pre zamestnancov, toalety, technická miestnosť, v ktorej nájdete vlastný plynový kotol. V tejto časti sa nachádzajú aj dvere smerujúce do dvora, odkiaľ teda môžete celú prevádzku zásobovať. Dvor slúži väčšinou ako parkovisko pre všetkých nájomcov okolitých prevádzok a vy v rámci prenájmu tohto priestoru dostanete možnosť zaparkovať dve autá. Prístup do dvora je z Mäsiarskej ulice a vzhľadom na situáciu s parkovaním v centre mesta je táto možnosť doslova vykúpením. Zaujímavosťou je aj pivnica, ktorá sa rozprestiera pod celým objektom a jej využitie môže byť pre kreatívcov lákadlom.

V  budove sa nachádzajú aj iné priestory okrem tohto jedného a to kancelárie a dve bytové jednotky. Tie sú zrekonštruované a pre komplexné zastrešenie vášho podnikanie je toto ideálna možnosť, ako mať všetko na jednom mieste. Vaši zamestnanci môžu v bytoch prespávať a vy môžete kancelárie využívať na administratívu. Staromestské domy majú svoju špeciálnu emóciu, ktorú pocítite ihneď pri vstupe donich. Tento je naozaj špeciálny svojou lokalitou, krásnym výhľadom, parkovaním vo dvore a priestorom, s ktorým viete pracovať akokoľvek. 

Zavolajte mi

0911 337 969