Vyberte stranu

NA PREDAJ ZREKONŠTRUOVANÝ
3 IZBOVÝ RODINNÝ DOM
V OBCI POPROČ

Na trhu s nehnuteľnosťami dnes natrafíte na drahé novostavby alebo staré domy, do ktorých je potrebné investovať veľké peniaze. Táto ponuka je výnimočná práve tým, že v nej nemusíte už nič opravovať a pritom sa rozpočtom zmestíte do ceny 2 izbového mestského bytu.

Všetko bolo pripravené s víziou sprístupniť bývanie v krásnom dome úplne každému. 

Videoprehiadka

pozemok 563m²

nová strecha

nová rekonštrukcia

2x kúpelňa s WC

úžitková plocha 110m²

dokončenie na kľúč

Fotogaléria

Pôdorys

Cena:

94 900  

Popis

Starší gazdovský dom je postavený na pozemku s výmerou 563m2, prešiel kompletnou renováciou v lete tohto roku a momentálne je tento dom na nepoznanie. Od základov sa vymenilo asi všetko, izolácia základov domu, vymenená bola sedlová strecha, vonkajšia fasáda, v interiéri sa vymenila kompletná elektroinštalácia, rozvody vody, odpadu a plynu. V celom dome sú sadrokartónové stropy, sadrové omietky, plávajúce podlahy a moderné keramické dlažby v dvoch kúpeľniach. Navyše sa kompletne vymenili aj vodovodné a kanalizačné potrubia na dvore, ktorými sa dom napája na obecnú kanalizáciu. 

Dispozične dom spĺňa presne to, čo moderná rodina potrebuje, bez akýchkoľvek kompromisov. Priestranná a samostatná detská izba, v ktorej nájdu svoje miesto aj 2 deti. Veľká kúpeľňa s predprípravou na vaňu, toaletu a kotol, ktorými budete vykurovať celý dom. Kuchyňa taktiež poteší každú gazdinú, pretože je dostatočne priestranná na výrobu perfektných jedál a miestom na jedálenskú časť, kde si ich môžete s rodinou vychutnávať. Z kuchyne plynulo prejdeme do priechodnej obývačky, kde budete s rodinou tráviť pravdepodobne najviac času. Preto je obývačka najväčšou časťou domu. 

Z obývačky sa dostávame do hlavnej spálne, ktorá je samostatná a navyše je vybavená aj vlastnou kúpeľňou so sprchovým kútom a WC. Túto izbu môžete využívať aj ako samostatnú jednotku pre vašich rodičov či návštevy, keďže je z tejto izby vybudovaný vlastný vchod. Celková úžitková plocha domu predstavuje 110m2 a pre svojich budúcich majiteľov poskytuje dostatok priestoru a potrebného súkromia zároveň. Výhodou spálni je rozhodne to, že sú samostatné a priechodnými ostali len kuchyňa s obývačkou.

Navyše za domom je krásny kus záhrady o veľkosti 200m2, ktorý je ideálny pre šantenie vašich detí, alebo na posedenie s priateľmi. Celý pozemok je rovinatý s miernym sklonom, ktorý však vôbec nepocítite. Zadná časť záhrady je ohraničená veľkými stromami, čo dáva ešte väčší pocit súkromia a pôsobí, ako ste vlastnili kus lesa. Príjazdová cesta popri dome je zasypaná štrkom a možné aj v tejto časti vysadiť trávu, aby ste mali na využívanie ešte viac zelenej plochy. Pod zadnou časťou domu je suchá pivnica, ideálna na uskladnenia vína alebo potravín.

Niektoré časti domu ostali v stave predprípravy, ako napríklad chýbajúca kuchynská linka, sanita, interiérové dvere či plynový kotol. Pre budúceho majiteľa sa tak otvárajú dvere pre vlastnú realizáciu a tieto časti domu si vie vybrať úplne podľa svojich požiadaviek. Ak sa vám s tým nechce trápiť alebo vám chýbajú potrebné financie, je možné tieto chýbajúce časti dokončiť po dohode s majiteľom do stavu na kľúč. V tom prípade môžete dom financovať hypotekárnym úverom už aj s namontovanou kuchynskom linkou, kotlom, sanitou a dverami. Stačí si len vybrať materiál.