Vyberte stranu

NA PREDAJ PRIESTRANNÝ 4 IZBOVÝ BYT V KRÁSNOM PROSTREDÍ DROCÁROVHO PARKU
SÍDLISKO KVP

WURMOVA ULICA

Jednou z najlepších ulíc na Sídlisku KVP je práve Wurmova ulica, pretože sa nenechádza na hlavnom ťahu a tak máte po celý deň úplný kľud.

A navyše vám tu ponúkam 4 izbový byt, ktorých je všade nedostatok

Videoprehiadka

rozloha 84m²

po rekonštrukcii

vyvýšené prízemie

loggia 3,5m

pivnica

skvelá vybavenosť

Fotogaléria

Pôdorys

Cena:

174 900 

Popis

Keď som prvýkrát prišiel do tohto bytu, okrem samotnej veľkosti 84m2 ma zaujala hlavne výnimočná lokalita a hneď som si začal predstavovať svoje deti využívať všetky tunajšie možnosti. Rovnaký pocit budete mať aj vy po príchode do bytu. Od začiatku je cítiť rodinnú atmosféru a všetko je tomu prispôsobené. Zaujme hlavne to, že sa jedná o 4 izbový byt a teda je už na vás, či využijete každú izbu pre svoje deti, alebo z jednej z nich spravíte šatník či pracovňu. Každý tu bude mať svoje miesto a denná časť je prispôsobená pre spoločné chvíle. Dokonca sa tu zmenila aj dispozícia, aby sa v obývačke zväčšil priestor o čosi viac. 

Byt sa nachádza na vyvýšenom prízemí, ktoré však nemôžeme v žiadnom prípade vnímať ako nevýhodu. Veď akoby sme mohli, keď nemusíte čakať na výťah a s nákupom vybehnete po 10tich schodoch rovno do bytu. Nemusíte sa obávať ani zlodejov, pretože keď hovorím vyvýšené, tak naozaj sú okná vo výške minimálne 2 metrov od zeme. Aktuálne je bytovka v pôvodnom stave, našťastie je schválená rekonštrukcia výťahu, spoločných priestorov a zateplenia. Všetky spomínané časti bytovky by sa mali dokončiť do konca tohto roka. Navyše sa táto lokalita vyznačuje dostatkom parkovacím miest, čo je dnes už na sídliskách rarita. Je tu vytvorené obrovské parkovisko a nájdete tu miesto aj v neskorých hodinách. 

Dispozične je byt pekne rozdelený, kedy sa po vstupe do bytu ocitneme v zádverí a po ľavej strane máme dve izby. Jedna väčšia, ktorá môže byť domovom až dvoch detí a menšia, ktorá je aktuálne využívaná ako šatník a pracovňa dokopy. Na pravej strane sa nám otvoril krásny obývačkový priestor, kde sa zmestí veľký gauč, kreslo, obývačková stena a dokonca aj klavír, ktorý si môžete nahradiť čímkoľvek, napríklad detským kútikom. Samostatná spálňa je rovnako ako aj obývačka orientovaná na východ a vaše rána budú nádherné slnečné. Kuchyňa s loggiou a dvoma detskými izbami sú orientované na západ. V strede bytu je oddelená kúpeľňa s WC, kde boli už vymenené stupačky, rozvody vody a plynu.

Celý byt prechádzal počas rokov rekonštrukciami a asi najväčšia prebehla pred 5 rokmi. V tomto roku sa čiastočne vymenili aj elektrické rozvody v polovici bytu, vymenili sa podlahy, zárubne a dvere. Poslednou investíciou bola úplne nová kuchynská linka s novou dlažbou a spotrebičmi. Výhodou bytu je aj to, že väčšina nábytku v byte ostáva, vrátane poschodovej postele v detskej izbe, šatníkových skríň, gaučovky, obývačkovej steny, kuchynskej linky so spotrebičmi. Stačí vám dokúpiť naozaj maličkosti a okamžite si užívať rodinný život. Ako som spomínal, lokalita je najväčším benefitom tejto ponuky. Z okna vidíte Drocárov park, ktorý je priam oázou pokoja.

Na obe strany od bytu sú potraviny COOP a Milkagro, viacero detských ihrísk, ZŠ Drabova, MŠ Dénešová a určite ako rodičia poznáte Arénu Sršňov. V nej sa nachádza aj dobrá reštaurácia, ale hlavne to je miesto, kde sa vaše deti môžu zdokonaľovať. Nedostatok parkovacích miest vám nebude znepríjemňovať príchody domov, pretože bez problémov zaparkujete blízko bytu. 4 izbových bytov je v tejto lokalite ako šafranu a preto je táto ponuka, vzhľadom na jej stav a umiestnenie veľmi zaujímavá. Ak sa so sťahovaním ponáhľate, tak určite vás poteším ak poviem, že od 1.7 je byt pripravený k nasťahovaniu. Tak čo? Sťahujeme sa?

Zavolajte mi

0911 337 969