Vyberte stranu

NA PREDAJ CELOROČNÁ CHATA V KRÁSNOM PROSTREDÍ

OBEC KYSAK

Nemajte predsudky, keď počujete slovo chata. Možno čakáte drevenú chatku s latrínou a pieckou, no toto nie je obyčajná chata, na akú ste zvyknutí.

Táto chata vám ponúkne naozaj všetko, čo by ste čakali od rodinného domu

Videoprehiadka

rekonštrukcia r.2019

vlastná studňa

radiátory

čistička odp. vôd

4 izby

pozemok 345m²

Fotogaléria

Pôdorys

Prízemie

1. poschodie

2. poschodie

Cena:

PREDANÉ

Popis

Obec Kysak sa nachádza len 20 minút severne od Košíc a cesta do tejto obce je veľmi pohodlná a rýchla, pretože sa tam viete dostať aj po diaľnici smerom na Prešov. Len pár metrov za obcou sa nachádza chatárska oblasť v tichom prostredí a zároveň na skok od občianskej vybavenosti. V tejto oblasti sa nachádza minimum chát a preto je oddych zaručený. Chata sa nachádza na turistickej trase smerom na Jánošíkovú baštu, miesto s neskutočnými výhľadmi na Hornád a hory, kam môžete zájsť kedy sa vám zachce.

Pozemok, na ktorom je chata postavená, je svahovitý s výmerou 345m² a vytvorením kaskád sa efektívne využil každý meter pozemku.

Samotná chata prešla kompletnou rekonštrukciou pre 3 rokmi a počas tejto masívnej rekonštrukcie sa vymenilo a zmenilo doslova všetko. Chata aj zmenila svoj vizuál a veľkosť a pribudovalo jedno podlažie. V tom čase sa samozrejme vymenila celá strecha, rozvody elektriky, vody, odpadu a kúrenia. Celá chata je zateplená minerálnou vlnou, jak strecha, tak aj obvodové múry. V celej chate sa vymenili podlahy, nové stierky, krásne drevené schodisko, zrekonštruovaná kúpeľňa, či výmena plastových okien.

To je stav, ktorý už nepotrebuje žiadnu investíciu a stačí si tento skoro dom len zariadiť podľa vašich predstáv. 

Dispozícia chaty je členitá, nakoľko je zapustená do svahu. Na prízemí sa nachádza vstupná chodba s technickou časťou, kde nájdeme bojler na ohrev studenej vody a filtráciu vody zo studne, ďalej kúpeľňa s vaňou s toaletou a kuchyňa s elektrickým sporátom, el. rúrou a pieckou, na ktorej môžete nielen variť, ale taktiež sa pomocou piecky vykuruje aj vody v bojleri a radiátoroch. Z kuchyne vedú drevené schody na 1. poschodie, kde sa nachádza menšia obývačka s krbom a 1 izba, ktorá može slúžiť ako pracovňa či detská izba. Nachádza sa tu aj ďalší vchod do chaty so vstupnou chodbou. Ďalším schodiskom sa dostávame na 2. poschodie s otvorenou veľkou miestnosťou, ktorá môže dokonale slúžiť ako hlavná obývačka a okrem toho sa na tomto poschodí nachádzajú dve veľké spálne. 

Ako som načrtol, vykurovanie je riešené cez radiátory, ktoré sú vyhrievané pomocou el. kotla, ale alternatívnym riešením je vyhrievanie cez piecku na prízemí, ktorá veľmi rýchlo vyhreje vodu v bojleri a radiátoroch. El. kotol na nachádza v zadnej časti chaty, kde si majiteľ vytvoril pracovnú časť, ktorú ocení každý kutil. Vodu dostaneme do chaty zo studne, ktorá je filtráciou vyčistená a tak je bez obáv vhodná na pitie a odpad je odvedený do čističky odpadových vôd, ktorá je skoro bezúdržbová.

V zadnej časti chaty je vytvorený aj prístrešok, ktorý akutálne slúži ako priestor na uskladňovanie dreva, avšak malým zásahom sa môže stať altánkom pre posedenia s kamarátmi. 

Zavolajte mi

0911 337 969