Vyberte stranu

NA PREDAJ KRÁSNY 3 IZBOVÝ BYT
PO KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII

ULICA OBRODY č. 1

Žiadaných trojizbákov je v Košiciach žalostne málo a obzvášť takých, ktoré na vás zapôsobia od prvého momentu.

Takým je aj byt na ulici Obrody, ktorý poteší nejednu rodinku.  

Videoprehiadka

úžitková výmera 69m²

kumbál na chodbe

šatník v byte

3. poschodie

kompletná rekonštrukcia

skvelá občianska vybavenosť

Fotogaléria

Pôdorys

Cena:

PREDANÉ

Popis

Byt prešiel v roku 2014 úplnou rekonštrukciou, ktorá na prvý pohľad nie je tuctová a navyše je nadčasová, čiže aj v dnešnej dobe vyzerajú všetky prvky moderne a vkusne. Keď už sme pri prerábke, nakoľko sa jedná o obľúbený pražský typ bytu, bolo možné vymyslieť aj zmenu dispozície. Načo samozrejme majitelia mysleli a využili každý kút bytu pre svoje potreby. A dovolím si tvrdiť, že rovnaké potreby budete mať aj vy a teda určite tieto zmeny oceníte. Ide hlavne o vybudovanie šatníka/kumbálu priamo v byte, ktorým sa nemôže pýšiť hociktorá nehnuteľnosť a zmena dispozície kúpeľne. Dnes už v kúpeľni určite nenájdete okno, ktorým viete vyvetrať priestor od vlhkosti. Tu ho máte.

Okrem zmeny dispozície sa v byte vymenila kompletná elektroinštalácia, stupačky, vodovodné a plynové potrubia, moderné podlahy, zárubne a dvere, sadrokartónové stropy s bodovými svetlami, nádherná kuchynská linka, ktorá poteší každú ženu a bezpečnostné dvere Adlo. Dnes, po 7 rokoch od rekonštrukcie je stav bytu, akoby prerábka finišovala pred rokom.

Byt disponuje výmerou 69m² a nachádza sa na 3. poschodí s novým výťahom. Výmera ponúka dostatok miesta a navyše je veľmi dobre dispozične rozdelený. 

Po vstupe do bytu sa ocitneme vo vstupnej chodbe so šatníkovou skriňou a dvoma samostatnými spálňami. Hlavná spálňa s veľkou skriňou a detská izba sú orientované na východ. V detskej izbe sú taktiež plávajúce podlahy, avšak kvôli deťom je na nich položený koberec. Ako som spomínal už vytvorený šatník/kumbál na chodbe, ktorý skryje vysávač, sezónne oblečenie a nepotrebné veci v byte. Verím, že toto naozaj oceníte.

Kúpeľňa je spojená s WC a ponúka vám sprchovací kút a štandardné veľké okno. Nezvyčajné, ale o to praktickejšie a výnimočnejšie.

Priestranná obývačka prepojená s modernou kuchyňou a priestorom na jedálenský stôl, je dennou časťou, kde budete rozhodne tráviť s rodinou najviac času. Obe miestnosti sú orientované na západ a tak je o slniečko postarané.  Byt nemá loggiu ani balkón, ale v bytovom dome už prebehli diskusie o možnom pribudovaní loggii na západnej strane bytu. Pred bytom je ďalší kumbál, ako je to zvykom pri pražských typoch bytov.

Navyše výhľad z tejto časti bytu je skvelý, pretože je orientovaný do tichej časti resp. pešej zóny, kde môžete vybehnúť s deťmi alebo so psom na prechádzku.

Navyše výhľad z tejto časti bytu je skvelý, pretože je orientovaný do tichej časti resp. pešej zóny, kde môžete vybehnúť s deťmi alebo so psom na prechádzku. Okrem pešej zóny ponúka okolie bytu kompletnú vybavenosť a určite oceníte 24/7hod. polikliniku Toryská, Medicínske centrum, OC Galéria, materská škola a večným problémom je parkovanie. To je však úplne bezproblémové vďaka parkovisku za bielym domom, ktorý je len cez cestu od bytového domu. 

Tento byt nemá najmenšiu chybu a je pripravený k nasťahovaniu bez nutnosti ďalšej prerábky.

Zavolajte mi

0911 337 969