Vyberte stranu

NA PREDAJ 8 NADROZMERNÝCH BYTOV
TRSTENÉ PRI HORNÁDE

Projekt výstavby 8 bytov v Trstenom pri Hornáde spája prvky a befenity bývania v dome a byte. Neviete sa rozhodnúť, či postaviť vlastný dom so záhradou alebo je pre vás prioritou pohodlné bývanie, kde sa nemusíte o nič starať?

Je tu riešenie, ktoré ukončuje vašu dilemu, či zvoliť bývanie v byte alebo dome.

Videoprehiadka

podlahová plocha 149m²

klimatizácia

podlahové vykurovanie

rekuperácia

predzáhradka 20m² + loggia

1 parkovacie miesto

Fotogaléria

Pôdorys

Prízemie

1. poschodie

Cenník

Popis

Mladí ľudia čoraz častejšie opúšťajú svoje rodné bydliská a hľadajú vlastné bývanie. Či sa už rozhodnú pre byt alebo dom, väčšinou sú emočne spojení s ich rodným bydliskom a z toho dôvodu hľadajú niečo v blízkom okolí. V okolí Trsteného pri Hornáde, kde mám pre vás týchto 8 bytových jednotiek, sa nachádzajú okolité obce ako Čaňa, Valaliky, Geča, Ždaňa, Skároš. Tie však neponúkajú dostatok nových možností na bývanie. Byty na predaj sa v týchto obciach objavia len málokedy, jedinou alternatívou je kúpa pozemku alebo hotového domu.

Tento projekt 8 bytových jednotiek vznikol presne z toho dôvodu, aby odstránil dilemu pre mladých ľudí, či kúpiť pozemok a stavať dom alebo sa sťahovať do bytu v meste. Každá bytová jednotka ponúka pre svojich majiteľov nadpriemernú výmeru, ktorá sa pohybuje od 129m2 až do 149m2. Nájdete to 3 a 4 izbové byty v závislosti od poschodia. Na prízemí sa nachádzajú len 3 izbové byty a na 1. poschodí sú k dispozícii 4 izbové byty. Výmery sú porovnateľné s rozlohami niektorých domov, takže táto možnosť je rozhodne časovo menej náročná. 

Výhodou bytov na prízemí je vlastná predzáhradka o rozlohe 20m2, ktorá vám dokonale poslúži ako priestor pre vaše deti alebo miesto, kde môžete tráviť čas s priateľmi. Priestranná obývačka je spojená s kuchyňou a práve tu sa pohodlne zmestí aj celá vaša rodina. Do každého bytu je samostatný vchod, pred ktorým vás bude čakať vaše auto, keďže k bytom prislúcha aj 1 parkovacie miesto v cene. Všetky byty sú orientované na východ a západ, čo dokonale presvetľuje celý priestor. Kvalitné materiály a moderné technológie boli pri výstavbe samozrejmosťou.

V každom byte je podlahové kúrenie, izolácia minerálnou vlnou, predpríprava na tepelné čerpadlo či klimatizáciu. Aktuálne sa byty predávajú v štádiu holobyt, kde vám treba dokončiť nášľapnú podlahovú vrstvu, kuchyňu, sanitu, tepelné čerpadlo, dvere a zárubne. Avšak, je tu možnosť vás odbremeniť od starostí ešte viac. A to dokončením bytu na kľúč, kedy si už len po dohode s developerom vyberiete materiály, ktoré sa vám najviac páčia a všetko za vás dokončia profesionáli. Ku každému bytu prislúcha aj vlastná žumpa s objemom 10m3.

Okolie tejto novostavby sa postupne dokončuje a čoskoro tu vyrastie nové detské ihrisko, pár zelených stromov, nová tráva a na konci všetkého aj nová cesta. Do objektu, ktorý sa postupne ešte rozrastie, sa z hlavnej cesty dostanú len majitelia bytov cez rampy. Trstené pri Hornáde je obec vzdialená od Košíc len 20km, však ak potrebujete nakúpiť či zájsť do banky, najbližšia stredisková obec Čaňa, je vzdialená len 5km. Moderný štýl, veľkolepá výmera a skvelá cena sú kritéria mladých ľudí, pre ktorých je tento projekt ako stvorený.