Vyberte stranu

NA PREDAJ KRÁSNY 4 IZBOVÝ BYT PO KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII

ČÍNSKA ULICA č. 1

Veľmi žiadané a málo vídané na internete sú práve štvroizbové byty a som veľmi rád,

aký byt sa mi dostal pod ruky.

Videoprehiadka

úžitková plocha 79m²

3 metrová loggia

8. poschodie

klimatizácia

pivnica

kompletná rekonštrukcia

Fotogaléria

Pôdorys

Cena:

189 990 €

Popis

Nádherný 4 izbový byt v výmerou 79m² a loggiou je možno presne to, čo hľadáte. Nachádza sa na Čínskej ulici na Sídlisku Ťahanovce, s dostatočným počtom parkovacím miest a výbornou občianskou vybavenosťou. Pešou dostupnosťou od bytu je nákupné centrum Metro, Pizza Domček, zastávka MHD, ihriská, školy a škôlky a tak vám tu nič chýbať nebude. 

Navyše tento byt prešiel kompletnou rekonštrukciou pred 5 rokmi a rekonštrukciou sa docielilo k viacerým výrazným zmenám. V kuchyni môžete vidieť kuchynský ostrov, ktorý je málo vídaným v bytov a o to je tento byt zaujímavejším. Využijete ho nie len na prípravu jedál, ale samozrejme aj ako jedálenský stôl pri večeri. Vzniklo tak aj viac miesta na ukladanie kuchynských potrieb. Samozrejmosťou v kuchyni sú vstavané spotrebiče, indukčná varná doska so stropným digestorom. 

Dispozícia bytu pozostáva z veľkej vstupnej chodby so šatníkovou skriňou, nadčasovou kúpeľňou spojenou s WC, spomínanou kuchyňou, priestrannou obývačkou a tromi samostatnými izbami. Dve detské izby sú rozlohou skoro totožné, v jednej z nich je vstavaná skriňa, teda jedna izba môže slúžiť ako detská izba, pracovňa či dokonca šatník.

Hlavná spálňa disponuje klimatizáciou a loggiou, z ktorej je krásny výhľad na mesto, nie na ďalšie bytovky. Priestranná obývačka je naozaj veľká a tak tu budete tráviť pravdepodobne najviac času a taktiež tu bez problémov privítate každú návštevu. 

 

Byt sa nachádza na najvyššom 8. poschodí a ako všetci vieme, najvyššie poschodie so sebou nesie viacero výhod. Napríklad to, že vám nad hlavou už nikto nedupe, je príjemným benefitom po náročnom dni. Samozrejme sa naskytá otázka, či je strecha zrekonštruovaná a zateplená. Našťastie áno a tak sa nemusíte strachovať o nadmerné teploty v byte. Ak by aj áno, v hlavnej spálni je nainštalovaná klimatizácia, ktorá vás v lete príjemne schladí a hlavne v zime ju môžete využívať aj na rýchle vykúrenie daných miestností.

Vzhľadom nato, že sa byt nachádza na najvyššom poschodí, sú výhľady nezameniteľné a kochať sa nimi môžete pri rannej káve. Orientácia obývačky a hlavnej spálne je na juh a detské izby spolu s kuchyňou na sever. 

 

V rámci rekonštrukcie, ktorá prebiehala postupne pred 5 rokmi, sa vymenilo všetko, čo by ste od rekonštrukcie požadovali. Pri výmene elektroinštalácie sa myslelo aj na indukčnú varnú dosku a tomu sa prispôsobili ističe. Nové stierky v každej izbe, znížené stropy nájdete v obývačke, hlavnej spálni a na chodbe. V detských izbách použili napínací strop a v kúpeľni ostal kazetový strop, kvôli prístupu k rozvodom potrubia. 

Nadčasová rekonštrukcia, krásna kúpeľňa a 4 izby sú možno presne tie parametre, ktoré dnes hľadáte.  

Zavolajte mi

0911 337 969