Vyberte stranu

NA PREDAJ ÚTULNÝ 3 IZBOVÝ BYT 
NA FURČI

UL. FÁBRYHO č. 24

Nájsť v Košiciach miesto na bývanie, kde máte z jednej strany bytu kompletnú občiansku vybavenosť a z druhej strany oázu pokoja, môže byť naozaj problém.

Toto vám ponúka Fábryho ulica a byt, z ktorého je krásny výhľad na mesto.

Znie to super čo? Tak pozerajte ďalej..

Videoprehiadka

rozloha 67m²

loggia

5. poschodie

skvelé parkovanie

pivnica

kompletná rekonštrukcia

Fotogaléria

Pôdorys

Cena:

145 000 

Popis

Ak hľadáte byt, do ktorého by ste sa mohli okamžite nasťahovať a kde by ste nemuseli riešiť nutné rekonštrukcie, tak táto ponuka vás môže osloviť. Niektorí ľudia si nevedia predstaviť bývať inde, ako práve na Furči. Avšak aj v rámci tohto sídliska sú lokality, ktoré sú menej zaujímavé a niektoré sú veľmi vyhľadávané. Fábryho ho rozhodne tou obľúbenou. A k tomu ešte tento trojizbák košického typu, ktorý pred niekoľkými rokmi prešiel kompletnou rekonštrukciou, počas ktorej sa vymenilo úplne všetko. Nové plávajúce podlahy, zárubne s dverami, nové elektrické rozvody, stupačky a taktiež zmena dispozície, pri ktorej sa zväčšila kuchyňa a kúpeľňa. 

Dispozične to už ani nemôže byť lepšie riešený byt. Po vstupe do bytu sa otvorí veľká chodba, z ktorej sa dostanete do 3 samostatných izieb, kuchyne, kúpeľne a samostatného wc. V kúpeľni nájdete vaňu, čo určite ocenia rodičia s deťmi. Priestranná spálňa so vstavanou skriňou a manželskou posteľou a okrem toho ešte mnoho priestoru, ktorý viete využiť na komody či pracovný stôl. Detská izba sa nachádza presne v strede bytu a zo všetkých 3 izieb je najmenšia. No bohate postačí vášmu dieťaťu. Spolu so spálňou je najväčšou časťou bytu obývačka, z ktorej je výstup na 4 metrovú loggiu. Výhľad z loggie je krásny, panoramatický na celé mesto. V kuchyni nájdete kuchynskú linku na mieru a taktiež sa tu zmestí aj jedálenský stôl. 

Byt sa nachádza na ideálnom 5. poschodí a disponuje výmerou 67m2. Samotná podlahová plocha bytu má 64m2 a 3m2 na pivnica, ktorú nájdeme v suteréne. Čo sa týka bytového domu, je kompletne zrekonštruovaný okrem výťahu. Zateplenie a rekonštrukcia spoločných priestorov prebehla len nedávno. Samotný byt sa nachádza vo vynikajúcej lokalite, v podstate v začiatočnej časti sídliska. Len cez cestu máte k dispozícii potraviny Lidl, autobusovú zastávku na oba smery. K zastávke aj k obchodu sa dostanete podchodom, takže pokojne môžete poslať na nákup aj svoje deti. Za bytovým domom vás čaká oáza pokoja, v znamení lesoparku. Tu môžete vypnúť, alebo si zájsť na bicykel. Okrem toho je za domom mnoho zelene a aj základná škola Fábryho. 

Keď spomíname lokalitu, tak výhodou môže byť práve dostupnosť do centra a iných častí mesta. Do Auparku je len to 9 minút autom po výpadovke a v Hypertescu ste za necelých 5 minút. Z okna kuchyne môžete pozorovať vaše deti ako prichádzajú zo školy a z loggie si môžete vychutnávať krásny výhľad. Všetky tri izby sú orientované na západ a tak je o svetlo v byte postarané. Výhodou bytu je určite aj to, že je okamžite k dispozícií a teda po kúpe si z neho môžete ihneď vytvoriť svoj vlastný domov. Keďže je byt zariadený len minimálne, pripravili sme vizualizácie bytu, ktoré vám môžu ukázať jeho potenciál.

Zavolajte mi

0911 337 969