Vyberte stranu

NA PREDAJ 2 IZBOVÝ BYT S KRÁSNYM VÝHĽADOM NA CELÉ MESTO

WATSONOVA ULICA č. 1

Čas investícii sa neskončil a práve táto ponuka by mala spĺňať kritériá dokonalej investície.

Ak ste však rodený severák a neradi by ste odtiaľto odchádzali, tak aj pre vás môže byť táto ponuka zaujímavá. 

Videoprehiadka

podlahová plocha 50m²

4 metrová loggia

12. poschodie

krásny výhľad

pivnica

pôvodný stav

Fotogaléria

Pôdorys

Cena:

143 000 €

Popis

Na severe Košíc sa pýši tento panelový dvanásťposchodový vežiak, ktorý je akoby výhliadkovou vežou na celé okolie. A na vrchole tohto vežiaka vám ponúkam 2 izbový byt v pôvodnom stave, ktorý však určite netreba hneď odpisovať na nútenú prerábku.

V byte už pred pár rokmi boli vymenené plastové okná, plávajúce podlahy a kuchynská linka pôsobí veľmi zdravo a tak by vám určite poslúžila ešte ďalších pár rokov. 

Jedná sa o byt s výmerou 50m² a dispozične je veľmi dobre riešený. Pri vstupe do bytu sa ocitnete vo vstupnej chodbe, kde je priestor na vstavanú skriňu a botník. Hneď oproti vstupu je priestranná samostatná spálňa, po chodbe sa dostaneme do samostatného WC, kúpeľne, veľkej obývačky a samostatnej kuchyne.

Z obývačky je výstup na 4 metrovú loggiu, odkiaľ je neskutočný výhľad na celú Komenského ulicu a v pozadí sa pýšia vrcholky Dómu sv. Alžbety.

Jednoducho si tento výhľad zamilujete. Všetky okná sú orientované na južnú stranu, čo krásne presvetľuje celý byt počas dňa.

Tento výhľad je zabezpečený hlavne vďaka tomu, že sa byt nachádza na 12. poschodí (najvyššie poschodie). Na toto poschodie vedie úplne nový výťah. Treba však pripomenúť, že menšími stavebnými úpravami sa dá bez problémov urobiť z obývačky samostatnú izbu, čo by ste určite ocenili by ďalšom prenájme. Aktuálne sa do kuchyne viete dostať cez kúpeľňu či obývačku, avšak uzatvorením prechodu medzi obývačkou a kuchyňou vznikne samostatná obývačka. Tento byt bude určite medzi ľuďmi rezonovať hlavne vďaka skvelej polohe, ktorá vám okamžite zaručí nových nájomcov. Watsonova ulica patrí medzi vyhľadávané ulice kvôli občianskej vybavenosti, ktorú tu nájdete. MHD zastávky, kaviarne, potraviny, reštaurácie a prenájom tu budú vyhľadávať hlavne študenti Technickej Univerzity či Univerzity veterinárskeho lekárstva a farmácie, ktoré sú vzdialené pár metrov od bytu. 

Tento byt je v stave, ktorý je možné užívať aj okamžite bez kompromisov, avšak pre náročných klientov je byt pripravený na dokonalú prerábku. Byt je po kúpe ihneď voľný a tak by ste sa okamžite mohli pustiť do realizácie vášho nového domova. K dispozícii je samozrejme aj pivnica v suteréne a nízke mesačné náklady vám len vyzdvihnú výhodnosť investície, ktorou tento byt rozhodne je.

Či už sa rozhodnete byt ďalej prenajímať, alebo hľadáte pre seba bývanie v skvelej lokalite, odkiaľ to máte do centra len pár minút, tak tento byt spĺňa obe kritériá. 

Zavolajte mi

0911 337 969