Vyberte stranu

NA PREDAJ 4 IZBOVÁ NOVOSTAVBA RODINNÉHO DOMU

KOŠICE – KRÁSNA, NA HORE I.

POLESNÁ ULICA 1A

Všetci dobre poznáme mestskú časť Krásnu a jej novo vybudovanú časť Na Hore.

Je posiata novými stavbami, krásnymi domami a skvelými susedmi. Tu rozhodne chcete bývať.

Videoprehiadka

podlahové kúrenie

4 izby

2 kúpeľne

MHD zastávka

podlahová plocha 110m²

pozemok 381m²

Fotogaléria

Cena:

PREDANÉ

Popis

Presne 10km od Auparku sa nachádza náš rodinný dom, teda novostavba rodinného domu, ktorá bola kolaudovaná pred 3 rokmi. Teda žiaden holodom, do ktorého treba vraziť ešte tisíce eur, ale zabývaný domov, ktorý vám predá celú svoju energiu.

Jedná sa o dvojdom, ktorý má vlastný vchod a vlastný oddelený pozemok o výmere 381m². V prednej časti domu je pozemok o výmere 100m² a v zadnej časti súkromný dvor o výmere 150m². V predu si teda môžete vybudovať prístrešok pre autá, či postaviť garáž. Zadnú časť je dostatočne veľká na šantenie vašich detí, či ako miesto pre bazén v letných mesiacoch. 

Určite oceníte aj vymurovanú terasu v zadnej časti domu, ktorá priamo spája obývačku a záhradu. Predstavte si každodenné raňajky, či pohodu pri večernom popíjaní vína.

Teraz už k samotnému domu. Disponuje podlahovou plochou 110m² a je rozdelený na dve podlažia. Na prízemí sa nachádza zádverie, kúpeľňa s rohovou vaňou, ktorá je priamo prepojená s WC spolu s technickou miestnosťou. V nej nájdete elektrický kotol, ktorý je srdcom celého domu, pretože vykuruje vodu a zabezpečuje teplo pomocou podlahového kúrenia. 

Prvou izbou na ktorú natrafíte po príchode do domu, je najmešia z izieb. Je vhodná ako pracovňa, či detská izba, orientovaná ako jediná na cestu.

Na druhej strane domu sa nachádza aktuálne spálňa, ktorej priestor je však vytvorený na poschodí. Poschodie však nebolo do dnešného dňa vôbec využité a aktuálne sa majitelia zdržujú len na prízemí. Hlavnú spálňu si teda vytvorili tu. Je väčšia od druhej detskej izby o 2m² a z okien je výhľad do dvora. Bez problémov tu vojde manželská posteľ a detská postieľka, či menšia skriňa. 

Rovnako orientovanou je aj obývacia časť, ktorá je prepojená s kuchyňou. Tieto dve miesta sú v domoch väčšinou najvyužívanejšie a preto je veľkou výhodou, že rodina môže byť pokope počas celého dňa. Mamička varí večeru a otecko pozerá s deťmi rozprávky. To je paráda.

Kuchyňa je navyše vybavená modernými spotrebičmi, ktoré v dome zostávajú. Priestor obývačky a kuchyne spája jedálenský stôl pre 4 osoby. V kuchyni samozrejme nechýba dostatok úložného priestoru, no ak by sa vám málil, je pod schodiskom vytvorená potravinová komora, ktorú však môže využiť na uloženie mnoho ďalších vecí. 

Veľkou výhodou je prepojenie obývacej časti s vonkajšou terasou a záhradou. Celú dennú časť domu presvetľujú veľké terasové okná. No na poschodí vás už čaká čosi nezvyčajné. Hlavná spálňa o rozlohe neskutočných 37m² s vlastnou kúpeľňou a šatníkom. Úplné súkromie a rozloha vám rodičom poskytne maximálny komfort. Navyše priznané trámy v spálni pôsobia naozaj perfektne. Len si predstavte tie večery osamote…

Samotný dom je postavený z kvalitných materiálov, majitelia použili kvalitné vodeodolné podlahy. Dom je zateplený polystyrénom a vykurovaný na prízemí podlahovým kúrením s elektrickým kotlom, na poschodí už nájdete len radiátory. V dome je predpríprava na klimatizáciu.

Dom sa nachádza na ulici Polesná, na začiatku časti Na Hore I. Výhodou tejto lokality je blízkosť k MHD zastávke (cca 150m) a taktiež ku kaviarni Lavanda. Tú obľubujú hlavne mamičky s deťmi, pretože sa tam dá dobre okúpať v súkromnom bazéne. Väčšia časť tejto lokality je dokončená a preto sa nemusíte obávať stavebného ruchu či hluku nákladných vozidiel. Týmto sa rozhodne Krásna – Na Hore môže pýšiť. Ticho, kľud a pokoj po príchode z práce domov, skvelí susedia a krásne domy.

Tomuto domu jednoducho nechýba nič. Je dokončený, takže sa môžete hneď sťahovať a navyše ponúka presne to, čo všetky rodiny hľadajú. 4 izby, 2 kúpeľne, krásny pozemok, skvelú lokalitu a blízkost do mesta. 

Zavolajte mi

0911 337 969