Vyberte stranu

REFERENCIE

Prečítajte si pár referencií od mojich spokojných klientov.

„Spolupráca s ním bola profesionálna a bezproblémová, bol nám k dispozícii kedykoľvek sme to potrebovali. Veľmi si ceníme jeho priateľský a ľudský prístup.

rod. Petrigalová 
predávajúci

Veľká vďaka Lacovi za všetko, určite každému odporúčam a verím, že je to práve Laco, komu sa podarí predať hoc čo na akomkoľvek mieste, keďže je cieľavedomí a ma obrovský dar reči. 

p. Zelinka 
predávajúci

Ďakujeme za super spoluprácu od prvého do posledného momentu. Obzvlášť si vážime ústretovosť, ochotu kedykoľvek poradiť, nezavádzanie, profesionalitu a v neposlednom rade ľudský prístup.

rod. Lešková 
predávajúci

„Na základe kvalitných fotiek a perfektnej prezentácií sa byt v priebehu 3 týždňov predal.“

rod. Haberová
  predávajúci

„Mám za to, že Váš proaktívny prístup, spolu s využívaním najnovšej propagačnej techniky boli základom pre rýchly úspešný predaj našej nehnuteľnosti.“ 

Ing. Pavol Juhás
   predávajúci

„Aj my sme radi, že sa to podarilo dosť rýchlo a tiež ďakujeme za Vaše služby“ 

Patrícia Hähnlová
    predávajúca

Profesionálny, ľudský, flexibilný prístup. Ochota v každom smere a kedykoľvek.

Martina G.
kupujúca

„Moja životná situácia sa zmenila zo dňa na deň a preto som urýchlene potrebovala nájsť byt premňa a moje déry, v rámci mojich finančých možností. Kamoška mi odporúčila pána Šostáka, ktorý nás ochotne vozil po obhliadkach až sa to nakoniec podarilo. Som veľmi rada, že sa nám neotočil chrbtom a pomohol nám vyriešiť našu situáciu. Odporúčam každému!“ Moja životná situácia sa zmenila zo dňa na deň a preto som urýchlene potrebovala nájsť byt premňa a moje déry, v rámci mojich finančých možností. Kamoška mi odporúčila pána Šostáka, ktorý nás ochotne vozil po obhliadkach až sa to nakoniec podarilo. Som veľmi rada, že sa nám neotočil chrbtom a pomohol nám vyriešiť našu situáciu. Odporúčam každému!“ 

Mária Bartošová
     kupujúca