Vyberte stranu

Chcete predať Vašu nehnuteľnosť čo najlepšie?

Rád Vám s tým pomôžem..

Chcete predať Vašu nehnuteľnosť čo najlepšie?

Rád Vám s tým pomôžem..

O MNE

Dobrý deň, volám sa Ladislav Šosták a rád by som sa Vám v nasledujúcich riadkoch predstavil. Narodil som sa v roku 1992 v Kechneci, kde som vyrastal a kde som taktiež navštevoval základnú školu. Strednú školu som absolvoval v Košiciach a to bilingválne anglické gymnázium J. A. Komenského. Po úspešnej maturite som bol prijatý na Univerzitu P. J. Šafárika, fakultu telovýchovy, kde som získal bakalársky titul. Počas môjho doterajšieho života som sa aktívne venoval futbalu, pričom mojím jediným cieľom bolo dostať sa do najvyššej Slovenskej ligy. Cesta za cieľom bola dlhá a náročná, ale po pár rokoch som dosiahol to, čo som vždy chcel.

S rovnakými ambíciami prichádzam do sveta nehnuteľností. S cieľom byť najlepší realitný maklér v Košiciach.

 Šport ma naučil byť cieľavedomý, nevzdávať sa a stále na sebe pracovať. Preto neustále vymýšľam nové postupy, ktoré by mohli zefektívniť predaj nehnuteľnosti. Myslím, že aj vďaka využívaniu najmoderjnejších predajných postupov vždy dosiahnem maximálnu spokojnosť u mojich klientov. 

 

TAKTO VYZERÁ MOJA PRÁCA

SLOVÁ MOJICH SPOKOJNÝCH KLIENTOV

rod. Haberová

„Náš byt sa pomerne dlho predával, preto sme boli veľmi radi ked nás oslovil p. Šosták,s ponukou, že nám pomože. Na základe kvalitných fotiek a perfektnej prezentácií sa byt v priebehu 3 týždňov predal.Veľmi oceňujeme profesionálny a priateľský prístup p. Šostáka a aj na základe jeho širokých kontaktov sa všetko rýchlo zrealizovalo.
                                                         Spoluprácu s p.Šostákom vrelo odporučujeme!“                                                                

rod. Petrigalová

„Na základe pozitívnych referencií sme s pánom Šostákom spolupracovali pri predaji bytu.
Spolupráca s ním bola profesionálna a bezproblémová, bol nám k dispozícii kedykoľvek sme to potrebovali. Veľmi si ceníme jeho priateľský a ľudský prístup . Aj samotný proces predaja a všetkých formalít bol bez najmenších komplikácií. Takže maximálna spokojnosť.
Vrelo odporúčame a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu. Prajem pekný deň a veľa úspechov“

p. Juhás

Pozdravujem pán Šosták.
T
ýmto sa Vám chcem poďakovať za profesionálne služby, ktoré nám boli poskytnuté pri predaji nášho rodinného domu. Mám za to, že Váš proaktívny prístup, spolu s využívaním najnovšej propagačnej techniky boli základom pre rýchly a úspešný predaj našej nehnuteľnosti.
Želám veľa spokojných klientov pri Vašej sprostredkovateľskej činnosti. V prípade, že budeme potrebovať služby 
v oblasti realít, určite sa na Vás opäť  s dôverou obrátime. 
S pozdravom P.Juhás

p. Bartošová

„Moja životná situácia sa zmenila zo dňa na deň a preto som urýchlene potrebovala nájsť byt premňa a moje déry, v rámci mojich finančých možností. Kamoška mi odporúčila pána Šostáka, ktorý nás ochotne vozil po obhliadkach až sa to nakoniec podarilo. Som veľmi rada, že sa nám neotočil chrbtom a pomohol nám vyriešiť našu situáciu.
Odporúčam každému!“ 

p. Martina

Profesionálny, ľudský, flexibilný prístup. Ochota v každom smere a kedykoľvek. Bezproblémová komunikácia. Profesionalitu zo strany Bc. Ladislava Šostáka veľmi oceňujem a vyzdvihujem. Pomohol mi sa dostať k novému bývaniu veľmi rýchlo.
Obrovské ďakujem pánovi Šostákovi a realitnej kancelárii Diamond reality za všetko.
Plne odporúčam po všetkých stránkach.“

rod. Lešková

„Ďakujeme za super spoluprácu od prvého do posledného momentu. Obzvlášť si vážime ústretovosť, ochotu kedykoľvek poradiť, nezavádzanie, profesionalitu a v neposlednom rade ľudský prístup. Určite budeme len chváliť a odporúčať ďalej a v prípade budúceho predaja (čo už dúfam tak skoro nebude :)) určite siahneme po overenej spolupráci. Spokojní klienti (predávajúci)

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

Neboli nájdené žiadne výsledky

Požadovaná stránka nebola nájdená. Skúste spresniť vaše hľadanie, alebo použite navigáciu na vrchu stránky.