Vyberte stranu

NA PREDAJ 2 IZBOVÝ STAROMESTSKÝ BYT V ÚPLNOM CENTRE MESTA

PODTATRANSKÉHO ULICA

Ak sa prejdete ponukou realitných portálov, tak výnimočne natrafíte na byt len pár metrov od pešej zóny s vysokými stropmi, ktorému nič nechýba. Navyše po vstupe do bytu hneď cítite, že ste nevošli do paneláku.

Pre priaznivcov typických staromestských bytov, je toto priam ideálna možnosť bývať 50metrov od Hlavnej ulice.

Videoprehiadka

výmera bytu 72m²

balkón 3m²

pivnica

krb

2x klimatizácia

vlastný plynový kotol

Fotogaléria

Pôdorys

Cena bytu:

210 000  

Popis

Vždy ma po príchode na Hlavnú ulicu uchváti tá história, staromestské stavby a hlavne Dóm sv. Alžbety, ktorý je výnimočný po celom svete. Vy máte tú možnosť vidieť aspoň časť tejto majestátnej stavby každý deň, z balkóna vášho bytu. Len 50metrov od Hlavnej ulice sa nachádza tento 2 izbový tehlový byt, ktorému nič nechýba. Pre milovníkov Starého mesta a hlavne tehlových bytov je toto skvelá možnosť. Už po príchode do bytu sa cítite skvelo, pretože výmera 72m2 v dvojizbovom byte znamená len jedno. Že každá miestnosť je priestranná a vysoké stropy len napomáhajú pocitu priestrannosti. Výhodou tohto bytu a je aj možnosť prerobenia tohto bytu na 3 izbový.

Dispozičné riešenie bytu neprekvapí nikoho, ale predsa sa v byte nájdu prvky, ktoré vás rozhodne potešia. 3 samostatné miestnosti, z ktorých jedna je veľká kúpeľňa. V tej nájdeme okrem sprchového kútu aj vaňu. Jednou z vecí, ktoré oceníte, je vykurovanie vlastných plynovým kotlom. Sami si regulujete teplo vo vlastnom byte a nie ste závislí na nikom inom. Z chodby sa ďalej dostaneme do hlavnej časti bytu, ktorú tvorí obývačka spojená s kuchyňou. Dominantou obývačky je krb, ktorý je plne funkčný a vyvedený do komína. Len si predstavte večery pri vínku s pohľadom na praskajúce drevo. Kuchyňa je kompletne zariadená a bonusom je samostatná komora, kam odložíte všetky dobroty.

Byt sa nachádza na najvyššom 3. poschodí bez výťahu a okná v celom byte sú orientované na juh. Celý byt je maximálne svetlý a ak by ste mali predsudky kvôli teplote na najvyššom poschodí, tak vás určite potešia 2 klimatizačné jednotky v obývačke a spálni. Bývanie na najvyššom poschodí má svoje výhody. Napríklad vám nikto nad hlavnou neznepríjemňuje život a výhľady z okien a balkóna sú nezameniteľné. Avšak rozhodne najväčším bonusom je možnosť odkúpenia časti podkrovia a prepojenie s terajším bytom, čím môže vzniknúť 3 až 4 izbový mezonet. Túto možnosť má len tento byt a do budúcna tu vzniknúť niečo naozaj výnimočné.

Poslednou časťou bytu je hlavná spálňa, ktorá je priam dokonalá. Hneď po vstupe vás ohúri veľká vstavaná skriňa, kam odložíte naozaj všetko vaše oblečenie. Veľkosť spálne je na izbu neobvyklá, pretože 20m2 na spálňu je naozaj dosť. Ako som spomínal vyššie, v spálni je k dispozícií klimatizácia a tak sa pokojne vyspíte každý deň. Zo spálne je ešte východ na balkón o výmere 3m2, ktorý svojimi výhľadmi nemá konkurenciu. Výhľad na Dóm sv. Alžbety je neskutočný a verím, že si tento balkón zamilujete. Okrem tohto výhľadu je výhľad aj na vnútroblok rôznych budov a teda nemáte priamy pohľad na cestu a hluk áut vám nebude robiť žiadne starosti.

Byt je kompletne zrekonštruovaný cca 7 rokov a vy tak už nemusíte riešiť žiadne opravy alebo nutné rekonštrukcie. Okrem toho je výhodou aj kompletná občianska vybavenosť, ktorá je spojená s bývaním v Starom meste. Vyjdete z bytu a pár krokov po Hrnčiarskej ulici vás dostane na Mlynskú ulicu, kde si môžete dať dobrú kávu alebo sa naobedovať vo viacerých reštauráciách. Samozrejmosťou sú potraviny Fresh v obchodnom dome Gastrodom na Mlynskej ulici. Potom je to už len pár krokov od Hlavnej ulice, kde nájdete úplne všetko. Ak ste milovníkom staromestských bytov s vysokými stropmi a chcete denne cítiť tú históriu, tak nemáte načo čakať.

Zavolajte mi

0911 337 969