Vyberte stranu

NA PREDAJ LUXUSNÁ NOVOSTAVBA LEN 25KM OD KOŠÍC

TORNYOSNÉMETI

Nepamätám si, či som osobne bol niekedy v krajšom dome. Každý meter je dokonale prepracovaný a ide o dom ako z katalógu. Verím, že by ste v takom chceli určite bývať aj vy

Videoprehiadka

pozemok 600m²

rekuperácia

alarm

kamerový systém

jacuzzi

klimatizácia

Fotogaléria

Pôdorys

Cena:

309 990 €

Popis

Obec Tornyosnémeti sa nachádza 25km južne od Košíc a je prvou obcou za hranicami. Našťastie Košice a Tornyosnémeti sú už dávno prepojené diaľnicou, ktorá začína výjazdom zo Šebastoviec a vedie až po Miskolc. Po 25kilometroch však zídete z diaľnice práve v tejto obci, v ktorej žije už 20% Slovákov.

Pýtate sa prečo? Pretože ceny za hranicami sú o niekoľko % nižšie ako na Slovensku a predsa ste v 2. najväčšom meste Slovenska do pár minút autom. Navyše ak sa jedná o takúto stavbu, tak netreba ani dlho rozmýšľať o atraktivite tejto ponuky. 

Dizajnovo vyladená novostavba 3 izbového domu, bola skolaudovaná pred 4 mesiacmi a dnes robí radosť na každom metri štvorcovom. Je postavená na pozemku o rozlohe 600m² a spĺňa všetky predpoklady moderného bývania. Po otvorení automatickej brány sa dostávame do priestoru, kde pohodlne zaparkujete 4 autá a navyše k dispozícií je aj 27 metrová garáž s podlahovým vykurovaním, alarmom a serverovňou.

Hneď pri vstupe  na pozemok vás ohúri krásny zelený trávnik, pod ktorým je sieťka na znemožnenie krtincov a rozvody na automatické zavlažovanie trávnika. Celý dom je postavený z kvádrov a disponuje úžitkovou plochou 137m², v ktorých už je zahrnutý priestor garáže. 

Dispozične pozostáva zo zádveria, priestrannej dennej časti, ktorú tvorí kuchyňa s obývačkou, hosťovského WC, hlavnej spálne so šatníkom, kúpeľne s WC, detskej izby, technickej miestnosti a garáže. Dizajn celého domu vás skutočne očarí, každý kút domu je prepracovaný do detailu a všetky tóny spolu perfektne ladia. Nádherná kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi, jedálenský stôl a obývačka, sú celý deň presvetlené z každej strany terasovými oknami, cez ktoré sa viete z každej strany dostať do záhrady. V celom dome sú nainštalované elektrické, diaľkovo ovládané žalúzie, kde si viete nastaviť aj otváranie na konkrétny čas. 

Hneď pri vstupe do domu je k dispozícií ovládacie centrum celého domu, kde viete ovládať teplotu domu, klimatizáciu, rekuperáciu, alarm či kamerový systém. Okolie celého domu je vybavené 5megapixelovými kamerami s 30dňovým záznamom, notifikáciami a ovládaním na diaľku. Okrem tohto zabezpečenia je dom vybavený aj alarmom, takže dom je strážený ako pevnosť. Rekuperácia na získavanie čerstvého vzduchu z teplého odpadového vzduchu, čím ušetríte úspory a máte v dome stále čerstvý vzduch. Klimatizácia sa nachádza v každej izbe, ale nie ako ju poznáte, ale je zabudovaná v stropnom systéme a teda vám dizajnovo nenarúša každú izbu. Celý dom je vykurovaný tepelným čerpadlom s podlahovým vykurovaním

Všetky tieto vymoženosti zvyšujú kvalitu života a navyše šetria vašu peňaženku, pretože náklady na réžiu celého domu sú len 80eur mesačne. Na projekte pracoval spoločne s projektantom sám majiteľ, pretože chcel zaručiť pre seba maximálny komfort a kvalitu. Všetky prvky v dome boli robené pre vlastný úžitok a preto sa na dome nešetrilo.

Vidieť to na oknách s izolačným 3sklom, podlahách, omietkach, kde benátsky štuk je použitý na každej stene, v chodbe sú vytvorené svetlíky z prírodného svetla a večer je možné ich vysvietiť LED svetlami či na podlahovom vykurovaní v garáži. 

Za domom sa nachádza terasa s vírivkou Wellis, kde si môžete vychutnávať dni s rodinou či priateľmi. Celý pozemok aj dom je vybavený vonkajšími svietidlami a pohľad za tmy na dom vám vyrazí dych. Okrem plynu je dom napojený na obecnú vodu a kanalizáciu a výhodou domu je vlastná studňa.

Tento dom je pre každého náročného klienta, ktorý túži po komforte bývania a nehľadá kompromisy. Navyše tento dom sa predáva so všetkým vybavením, ktoré nájdete na fotkách. Tento dom funguje presne tak, ako ho vidíte.

Zavolajte mi

0911 337 969