Vyberte stranu

NA PREDAJ DVOJGENERAČNÝ DOM V KRÁSNOM PROSTREDÍ,
V ŠTÁDIU HRUBEJ STAVBY

obec KRÁĽOVCE

Ak už hľadáte veľký dom len pre seba, alebo ste sa rozhodli bývať s rodičmi a zároveň mať to svoje súkromie, v oboch prípadoch si prídete na svoje pri tomto dome.

Videoprehiadka

kvalitné materiály

7 izieb + 2 kúpeľne

pozemok 980m²

vnútorná garáž

úžitková pl. 260m²

len 10km od Košíc

Fotogaléria

Pôdorys

Prízemie

1. poschodie

Cena:

212 000  

Popis

Veľký potenciál sa skrýva v tomto dome a povedzme si niekoľko z nich. Vďaka svojej veľkej úžitkovej výmere až 260m² ho môžeme pokojne rozdeliť na 2 bytové jednotky, z ktorých môže byť každá úplne samostatná s vlastným vchodom. 

Dispozícia: Prízemie: garáž, technická miestnosť, chodba, samostatné WC, kúpeľňa, 4x izba, z ktorej jednu môžete prerobiť na kuchyňu

                  1. poschodie: samostatný vchod, chodba, samostatné WC, kúpeľňa, 2x izba, obývačka s kuchyňou, práčovňa/komora

Nejde len o obyčajnú hrubú stavbu, ale prepracovaný projekt, ktorého cieľom bolo dosiahnuť čo najnižšie náklady na bývanie a tak je dom postavený z kvalitných materiálov. Dom je postavený na základovej platni, ktorá eliminuje tzv. sadanie ktorejkoľvek časti domu a zateplenie základov znemožňuje vznik tepelných mostov. Vápenno pieskové tehly sú materiálom, z ktorého je celý dom postavený a svojimi vlastnosťami sú tieto tehly veľmi pevným a kvalitným materiálom, ktorý po zateplení urobí z domu dom pasívny. Strecha je rovná s odvedením dažďovej vody mimo pozemok a tak vás neprekvapí ani najväčší dážď. 

Jedná sa o uzavretú hrubú stavbu a teda je uzavretá oknami s izolačným trojskom a predprípravou na všetky moderné vymoženosti, ako podlahové kúrenie, tepelné čerpadlo, či solárne panely. Všetko je však vo vašej réžií a vy si tak môžete dokončiť svoj vlastný domov. Dom je postavený na mierne svahovitom pozemku s výmerou až 980m² a jeho sklon vám priam ponúka možnosť realizácie zaujímavej záhradnej architektúry. Navyše priestor za pozemkom je neuveriteľný, pretože ho pokrývajú lúky a lesy, a vy sa tak môžete každý deň vybrať so psami na prechádzku alebo na cyklo-túru. Ulica, na ktorej je dom postavený, patrí v Kráľovciach medzi najlepšie a najnovšie, pretože sú tu postavené len nové domy s výbornými susedmi. 

Obec Kráľovce sa nachádza len 10km od Košíc a po diaľnici D1 to máte naozaj za 10 minút do mesta. Taktiež diaľnica spája aj dve najväčšie mestá na východe a preto môže byť táto nehnuteľnosť zaujímavá aj pre prešovčanov. V obci sa nachádza naozaj všetko dôležité, ako napríklad škôlka, ZŠ, 2x potraviny, pošta a samozrejme autobusové spojenie s Košicami a Prešovom.

Už len samotná lokalita v kľudnom prostredí s lúkami za chrbtom bude veľkým lákadlom, navyše ak to spojíme s rýchlou dostuponosťou do Košíc, tak nemáte nadčím rozmýšľať

Zavolajte mi

0911 337 969