Vyberte stranu

NA PREDAJ 1 IZBOVÝ BYT PO KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII

SOFIJSKÁ ULICA

Dnes už nie je žiadnou novinkou, že investovanie do nehnuteľností sa oplatí a čoraz viac ľudí hľadá investičné príležitosti.

Avšak ako si vybrať tú správnu?

Zárukou rozumnej investície sú byty po kompletnej rekonštrukcii s nízkymi nákladmi. To však platí aj pre vaše prvé bývanie. Našťastie tu mám jeden taký, ktorý je vhodný aj ako investícia aj alternatíva k vášmu 1. bývaniu.

Videoprehiadka

rozloha 39m²

pivnica

loggia

3. poschodie

kompletná rekonštr.

zateplená bytovka

Fotogaléria

Pôdorys

Cena:

109 990 

Popis

Tento 1 izbový byt sa na prvý pohľad zdá ako úplne obyčajný, ale skrýva v sebe veľa zaujímavých možností. Jednou z nich je možnosť skvelej investície, nakoľko bol tento byt neustále prenajatý a dnes može byt tento byt súčasťou vášho investičného portfólia. Má 39m² a pred 7 rokmi prešiel rekonštrukciou. Nové okná, elektroinštalácia, stupačky, nová kúpeľňa, to všetko zabezpečí okamžitú možnosť prenájmu.

Nachádza sa na 3. poschodí a dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, kúpeľne s WC, veľkej obývačky s výstupom na loggiu a samostatnú kuchyňu. Tieto byty sú veľmi zaujímavé aj vďaka možnosti ich prerábky a zmeny dispozície. Presunutím kuchyne do priestoru terajšej obývačkovej steny nám vznikne spojená obývačka s kuchyňou a samostatná spálňa. Veľmi jednoduchým a nie veľmi nákladným spôsobom dostaneme razom 1,5 izbový byt, ktorý určite stúpne aj na hodnote.

Výhodou sú veľmi nízke mesačné náklady (120eur/2osoby) a viacero menších parkovísk, na ktorých určite nájdete miesto pre vaše auto. Okolie bytu uspokojí vaše potreby, pretože poblízku máte Metro, Milk Agro, materské a základné školy, ihriská, MHD zastávku, Pizza Domček. K bytu samozrejme prislúcha aj pivnica v suteréne a pred bytom je vytvorená uzavretá chodba, ktorá je spoločná so susedom, no už tu si môžete zložiť svoje veci či bicykel.

Ako vidíte, tento byt už nepotrebuje žiadnu investíciu navyše. Kúpeľňa je propojená s WC ale priestorovo do nej vojde bez problémov aj práčka a vo vstupne chodbe je k dispozícii veľká skriňa, kde odložíte napríklad kabáty, vysávač a podobné veci. Orientácia bytu je na západnú stranu, takže tento byt je veľmi slnečný a teplý zároveň. V zasklennej loggii môže pokojne sušiť prádlo aj počas nepriaznivého počasia. 

Zavolajte mi

0911 337 969