Vyberte stranu

NA PREDAJ 3 IZBOVÝ BYT
VO VÝBORNEJ LOKALITE 

HÚSKOVA ULICA č.81

V priebehu minulého roka vzrástli ceny bytov v pôvodnom stave alebo po staršej rekonštrukcii o desiatky percent. Dôvod je jednoduchý. Ľudia jednoducho bažia po byte, ktorý si môžu od podlahy zrekonštruovať podľa seba. 

A toto vám práve teraz ponúkam. Byt, v ktorom sa môžete vyhrať a bývať podľa seba a zároveň vo výbornej lokalite pre vaše deti.

Videoprehiadka

pivnica 3m²

staršia rekonštrukcia

2. poschodie

zasklená loggia

podlahová plocha 62m²

blízkosť lesa a lúk

Fotogaléria

Pôdorys

Cena:

169 900 

Popis

 Samotný byt je priam ideálny pre mladé rodinky, ktoré hľadajú svoje nové útočisko. Dá sa povedať, že ide o okrajovú časť sídliska, kde máte možnosť vybehnúť na lúku, do lesa, do prírody. Neznie to super? Ak to ešte spojíme s dostatkom parkovacím miest, rýchlou dostupnosťou do škol a škôlok či potravín, máte o okolie bytu naozaj postarané. Byt sa nachádza na ulici Húskova 81 a len cesta vás delí od úplného konktaktu s prírodou. Popri Kolibe Zlatá podkova sa môžete prejsť po lúke, ktorá vedie až na Bankov. Cestičku môžete využiť na cyklotúru, prechádzky so psom, či púšťanie šarkana s detičkami na lúke.

Ale čo byt? Ten má tiež čo ponúknuť. Výmeru 62m², ktorá je rozdelená do 3 samostatných izieb, teda detskej izby, veľkej obývačky, spálne, samostatného WC a kúpeľne a kuchyne. V spálni sa navyše nachádza 3m² loggia, ktorá je kompletne zasklenná, čo vám dáva možnosť si vysušiť napr. prádlo aj počas dažďa.

Byt sa nachádza na 2. poschodí v zateplenej bytovke s novým výťahom. Orientácia bytu je na východ a západ, takže byt je veľmi svetlý počas celého dňa.

Byt je po čiastočnej rekonštrukcii, ktorá prebehla pred pár rokmi a teda je to ideálna možnosť vdýchnuť nový život tejto nehnuteľnosti. Od vstupných dverí až po posledné okno si tento byt môžete prerobiť naozaj podľa svojich predstáv.

V byte je ešte pôvodná elektroinštalácia a pôvodoné umakartové jadro. To však bolo počas posledných rokov skrášlené dlažbou a novou vaňou, takže by vás ani nanapadlo hľadať umakart. V byte sú už plastové okná a plávajúce podlahy, ktoré boli namontované pred pár rokmi. V kuchyni však nájdete novú kuchynskú linku spred 2 rokov.

Samotný bytový dom prešiel kompletnou rekonštrukciou, je zateplený, má nový výťah a vymenené stupačky. Ako som už povedal, samotný byt je rozmerovo a dispozične vynikajúci a svojím stavom ponúka možnosť vyhovieť vašich jasným predstavám o bývaní. Navyše táto skvelá lokalita vás rozhodne očarí.

Je super počuť, že večer nebudete musieť hľadať parkovacie miesto a bez problémov zaparkujete priamo pre bytom. Táto časť ulice nepatrí medzi najfrekventovanejšie a teda aj večer je bývanie omnoho pokojnejšie.

 

Výhodou bývania v tejto lokalite je výborné spojenie s mestom, nakoľko pár metrov od bytu je zástavka MHD.  400m od bytu sú potraviny Lidl. Ako som spomínal vyššie, neďaleko bytového domu sa nachádza poľná cestička vedúca či do Klátova alebo na Bankov a nabudí dojem, akoby ste ani neboli na sídlisku.  V blízkosti sa nachádza MŠ Húskova a ZŠ Janigova, kam pokojne dôjdete aj pešo za pár minút. 

Za bytovým domom je miesto medzi dvoma bytovkami, ktoré môže slúžiť ako výbeh pre vaše deti. S pár ihriskami to môže byť skvelé miesto na pokec so susedmi, kde sa vyhrajúj všetky deti z ulice. 

Zavolajte mi

0911 337 969