Vyberte stranu

NA PREDAJ 4 IZBOVÁ NOVOSTAVBA
LEN 20KM OD KOŠÍC

TORNYOSNÉMETI

Obec Tornyosnémeti sa nachádza len 20km južne od Košíc a ako prvá obed za hranica Slovenska je veľmi vyhľadávanou a poslovenčenou obcou.

Dostupnosť do obce z Košíc je lepšia, ako z jedného konca mesta na druhý a to doslova.

Videoprehiadka

výmera domu 110m²

podlahové kúrenie

4 izby

novostavba

pozemok 527m²

20km od Košíc

Fotogaléria

Cena:

PREDANÉ

Popis

Napojením na diaľnicu za Šebastovcami ste v Maďarsku za 15minút a tak sa o nevýhodnej lokalite nemôžeme baviť. Navyše Tornyosnémeti je malá obec s minimom domom a tak si tu po náročnom dni aj plnohodnotne oddýchnete.

Na ulici, na ktorej je postavená táto novostavba, žije 90% Košičanov a to z jediného dôvodou. Všetci zhodnotili rýchlu dostupnosť do Košíc a cenu, za ktorú je možné takýto dom kúpiť. Ulice sa postupne rozrastajú a záujem o túto lokalitu je čoraz väčší. 

Dom ktorý vám ponúkame, ako môžete vidieť, je súčasťou dvojdomu. Ten bol postavený len minulý rok a teda sa doslova jedná o novostavbu. Vy sa však dvojdomu báť nemusíte, pretože samotné domy sú medzi sebou oddelené a tak je hluk úplne minimalizovaný. Dom disponuje podlahovou plochou 110m² a skladá sa zo zádveria, technickej miestnosti s el. kotlom a bojlerom na ohrev teplej vody. Okrem toho sa v dome nachádzajú 2 detské izby resp. pracovne, hlavná spálňa, kúpeľňa so sprchovým kútom a vaňou, samostatné WC a prepojená obývačka s kuchyňou. Z obývačky je výstup na 22 metrovú terasu s výhľadom na celý pozemok

Dizajn domu je nadčasový a ulahodí každému človeku. Je riešený v tmavých farbách a na chodbe nájdete aj dizajnové drevené obklady či v kuchyni krásny tehlový obklad, ktorý tam perfektne pasuje.

V celom dome sú samozrejmosťou znížené stropy s bodovými svetlami, kvalitné dvere a zárubne či dlažby. Kuchynská linka obsahuje vstavené spotrebiče a pracovný ostrov, ktorý ocení každá gazdyná. 

Susedia sú, ako som spomenul vyššie, veľmi príjemní a ochotní pomôcť a to sa v takýchto lokalitách veľmi cení. Za pozemkom sa aktuálne nenachádza žiaden iný pozemok či dom, ktorý by ohrozoval vaše súkromie. Bezproblémové bývanie v novostavbe, za cenu 3 izbového bytu v Košiciach a dostupnosťou do 20 minút od Košíc, len tak ľahko nanájdete. 

Zavolajte mi

0911 337 969