Vyberte stranu

NA PREDAJ 3 IZBOVÝ BYT
NA METEOROVEJ ULICI, NAD JAZEROM

Trápi vás mestský ruch a hluk ciest, električiek a radi by ste svoje dni trávili v pokojne a tichej časti Košíc? V tejto lokalite nájdete množstvo miest na oddych, kde sa môžete s celou rodinou pokojne poprechádzať, sadnúť si na dobré pivko k vode či nechať svoje dieťa hrať sa na ihrisku. Sú toto kritériá, ktoré uprednostňujete pri výbere svojho bývania?

Som rád, že ste ho práve našli.

Videoprehiadka

rozloha 70m²

pivnica

zateplená bytovka

kamerový záznam

zariadenie v cene

loggia

Fotogaléria

Pôdorys

Cena:

PREDANÉ

Popis

Chceli by ste bývať v najpokojnejšom sídlisku v Košiciach? Kde nájdete vytúžený pokoj po náročnom dni v práci, kde vás nebude rušiť hluk ciest? Meteorová ulica patrí k okrajovým uliciam na sídlisku Nad jazerom, no vďaka tomu z nej nie je vyslovene betónová džungľa a nájdete tu mnoho zelene, parkov, a detských ihrísk. Navyše na jedno z ihrísk je výhľad priamo z okna tohto bytu, čiže svoje deti môžete mať stále pod kontrolou. A aj napriek väčšiemu počtu stromov, lavičiek a chodníkov oproti iným sídliskám, je v okolí bytovky vybudovaných mnoho miest na parkovanie.

Byt disponuje rozlohou 70 a loggiou. Tento priestor predstavuje pre všetkých členov rodiny maximálny priestor a súkromie je zabezpečené nepriechodnosťou spální. Ide o 3 izbový byt, ktorý vám dispozične ponúkne 2 samostatné spálne, ktoré navyše disponujú priestrannými vstavanými skriňami. Kúpeľňa spojená s toaletou je priestranná natoľko, že sa do nej pohodlne zmestila veľká rohová vaňa. Len si predstavte tie večery, strávené v teplom kúpeli. Obývacia izba je priestor, kde budete pravdepodobne tráviť najviac času so svojou rodinou, preto určite oceníte jej výmeru vyše 24m². 

Priamo z obývačky je východ na 3 metrovú loggiu. Zaujímavosťou je, že tento byt mal kedysi dve loggie. Plochu jednej z loggii bolo potrebné využiť efektívnejšie, preto v tejto časti teraz nájdete jedálenskú časť. Tá predsa nesmie chýbať v žiadnej domácnosti, hlavne pri nedeľňajšom spoločnom obede to určite oceníte. Celý byt je orientovaný na západnú svetovú stranu okrem spálne, ktorá je orientovaná na sever. Západná orientácia preto krásne presvetľuje váš byt a vaše telo dobíja energiou. 

Bytový dom je kompletne zateplený a v okolí bytu je dostatok verejne dostupných parkovacích miest. Navyše celý objekt je chránený kamerovým systémom, ktorý chráni vstup a spoločné priestory spolu s pivnicou, ktorá patrí k bytu. Krásne zrekonštruované spoločné priestory s novými výťahmi pôsobia veľmi príjemne pri vstupe do tohto vežiaka. Okolie ponúka kompletnú občiansku vybavenosť, len pár minút od bytu je zastávka električiek a MHD, OC Važec zabezpečí nákup základných potravín, liekov či kvetov. Detské ihriská na každom rohu, promenáda pri Hornáde, pizzéria ak by sa vám nechcelo variť. 

Ak zvažujete kúpu bytu, kde by ste mohli prísť s osobnými vecami, zubnou kefkou a mohli okamžite bývať, tak tento byt by mohol patriť medzi vašich favoritov. Hlavne preto, že sa predáva s kompletným vybavením. To znamená, že úložný priestor máte zabezpečený viacerými vstavanými skriňami, kompletne zariadenou kuchyňou, priestrannou obývačkou s gaučom a televízorom. O lokalite sme už toho povedali dosť, ale je potrebné znovu pripomenúť, že bytovka sa nachádza uprostred parku s cvičiskom pre psov, detským ihriskom a rýchlou dostupnosťou do ostatných časti Košíc.