Vyberte stranu

NA PREDAJ 4 IZBOVÝ RODINNÝ DOM V MESTSKEJ ČASTI KOŠÍC

ŠEBASTOVCE

Cenovo nedostupné rodinné domy vyháňajú mladých ľudí za hranice mesta aj napriek tomu, že to nechcú.

Alternatívou k mestskému bývaniu za lepšiu cenu môže byť napríklad tento rodinný dom
v Šebastovciach.

Videoprehiadka

záhrada 147m²

po rekonštrukcii

2x altánok

4 izby + 2 kúpeľne

podlahové kúrenie

pivnica

Fotogaléria

Pôdorys

Prízemie

1. poschodie

Cena:

255 000 €

Popis

Šebastovce nie je potrebné špeciálne predstavovať. Ide o mestskú časť Košíc a je skvelou alternatívou medzi bývaním v centre mesta a bývaním na dedine. Prečo? Pretože cenová dostupnosť je omnoho lepšia ako domy v centre Košíc a navyše aj dostupnosť do akejkoľvek časti mesta je do pár minút. A ten pocit po príchode domov, keď uvidíte svoje deti behať po dvore, alebo si na večeru ugrilujete niečo dobré v altánku, je snáď snom každého z nás. Tu máte perfektnú možnosť mať oboje. 4 izbový dom, ktorý dokonale poslúži aj početnejšej rodine, s dvoma kúpeľňami, dvoma detskými izbami, hlavnou spálňou a priestrannou obývačkou s kuchyňou, už na vás netrpezlivo čaká.

Aj keď sa to na prvý pohľad nezdá, ide o 100ročný váľkový dom, ktorý za posledné roky prešiel masívnou rekonštrukciou a momentálne je z neho krásny moderný dom. Najväčšou zmenou prešiel dom pred 5 rokmi, kedy sa využilo existujúce podkrovie a tak sme 2 detské izby a kúpeľňu na poschodí. Váľkové je teda len prízemie a na poschodí je nanovo vymurovaná len stredová časť, kde je zasadené schodisko. Pred 5 rokmi sa kompletne vymenila strecha, vrátane krovu a krytiny. Pri rekonštrukcií sa zaizolovali taktiež aj základy, aby nedošlo k zbytočného vlhnutiu domu. Dnes už vonkajšia fasáda nielen že vyzerá dobre, ale vďaka zatepleniu aj bezpečne chráni dom od zimy.

Zima vám rozhodne nebude v celom dome vďaka novému plynovému kotlu a počas rekonštrukcie sa na prízemí zrealizovalo aj podlahové kúrenie. Na poschodí už detské izby a kúpeľňu vyhrievajú radiátory. Samotný dom disponuje podlahovou plochou 180m2 a každá z izieb je tak priestranná, že sa do nich zmestí prakticky čokoľvek. Začneme teda pekne od začiatku. Do dvora sa dostanete cez veľkú elektrickú bránu, čo je príjemným komfortom, keď nemusíte zakaždým vystupovať z auta, aby ste si otvorili a zase zavreli bránu. Na dvore sú vybudované 2 altánky s privedenou elektrikou a tak si môžete v altánku pokojne pozrieť aj večerný film. 

Výhodou je rozhodne aj vlastná studňa, ktorá je plne funkčná, avšak dom je momentálne napojený na obecný vodovod. V zadnej časti domu je technická miestnosť a polovica domu je podpivničená s krásnymi klenbovými stropmi. Po vstupe do domu sa ocitnete v zádverí a priamo pred vami je kúpeľňa so sprchovým kútom a WC. Po ľavej strane je hlavná spálňa s veľkou šatníkovou skriňou a sadrokartónovými podhľadmi, ktoré vyzerajú naozaj skvelo. Na druhej strane domu sa nachádza hlavná časť domu, ktorou je obývačka prepojená s kuchyňou. Táto miestnosť je rozhodne najvyužívanejšou časťou domu a nie je sa čo čudovať.

Hneď pri vstupe vás prekvapí veľký otvorený priestor s krásnou kuchynskou linkou, plne vybavenou spotrebičmi zn. Whirpool. Uprostred kuchyne je masívny jedálenský stôl, kde si vychutnáte obed s rodinou. Z obývačkovej časti je východ cez francúzske okno na dvor a práve tieto okná presvetľujú celú miestnosť. 1. poschodie má rovnakú dispozíciu a teda v strede je kúpeľňa s vaňou a WC a po oboch stranách sú priestranné detské izby. Z jednej z nich je východ na balkón, z ktorého máte možnosť vidieť celú Harmančekovú ulicu, na ktorej sa dom nachádza. Uvidíte aj prichádzajúci či odchádzajúci autobus MHD, ktorého zastávka je len pár metrov od domu.

O pár metrov ďalej je skvelá reštaurácia a kaviareň Bonaparte. Tomuto domu nechýba naozaj nič. Je napojený na obecnú vodu a kanalizáciu, na dvore máte vlastnú studňu. Majitelia sa s rekonštrukciou vytrápili a vás teda odbremenili od ďalších starostí. Jedinú starosť budete mať s využitím priestoru, ktorý tento dom má. Ak by ste chceli, je možné v celom dome ponechať aj všetky kusy nábytku, ktoré je možné vidieť na fotkách. Jedná rodina sa pomaly balí a dom čaká na tú novú. Dom je úžasný a určite sa vám tu bude bývať skvele. Ak hľadáte dom, ktorý je okamžite pripravený na bývanie, tak ste ho práve našli.

Zavolajte mi

0911 337 969