Vyberte stranu

NA PREDAJ 2 IZBOVÝ TEHLOVÝ BYT
NEĎALEKO CENTRA MESTA

KRIVÁ ULICA č.14

Investičných nehnuteľností je v Košiciach ako šafránu, hlavne v dnešnej dobe, keď chce každý uschovať svoje peniaze na rozumné miesto. Väčšinou volia práve reality.

Predstavujem vám ponuku, ktorá môže byť ideálnou možnosťou na zhodnotenie, ale prídu si na svoje aj páry, ktoré chcú bývať blízko centra.

Videoprehiadka

pivnica 2m²

výťah

1. poschodie

tehlový byt

podlahová plocha 56 m²

šatník

Fotogaléria

Pôdorys

Cena:

155 990 

Popis

Predstavujem vám ponuku, ktorá môže zaujímať ľudí čakajúcich na zaujímavú investičnú príležitosť, alebo páry, ktorým bohate stačia dve izby. Tento vymazlený 2 izbák už nepotrebuje do seba investovať ani euro, pretože má za sebou úplnu renováciu. Je síce 6 ročná, ale bola zrealizovaná tak kvalitne, že by ste to ani nepovedali. Keď poviem úplnú, tak to myslím doslova. 

Ide o poctivý tehlový byt, takže nebol problém ani zmeniť dispozíciu. Pri 4 člennej rodine, ktorá aktuálne v byte žije, bolo nevyhnutné prispôsobiť byt podľa ich potrieb a preto sa z dvojizbáku stal trojizbový

 

Minimálnym zásahom, ktorý neukrojí z vašej peňaženky sa môže stať opäť pôvodný byt s dvoma izbami. Nová elektroinštalácia s revíziou, vymenené stupačky (2020), sadrokartónové stropy, radiátory, nové okná, obložkové zárubne a dvere zaručujú, že v byte už nebudete musieť nič búrať a ničiť. Určite sa potešia aj milovníci drevených podláh, ktoré dokonale pasujú do tohto bytu. Byt disponuje výmerou 56m2 + 2 metrová pivnica a pozostáva zo vstupnej chodby, kde sa hneď za dverami skrýva samostatný šatník a okrem toho aj vstavaná skriňa, priestranná kúpeľňa s vaňou a wc, obývačka, ktorá je prepojená s kuchyňou a samostatná spálňa.

Ako som spomínal, kuchyňa bola o čosi zmenšená a vznikol priestor pre menšiu detskú izbu. Televízna zástena oddeľuje tento priestor a do budúcna tu môže opäť vzniknúť pekný jedálenský kút. V suteréne bytového domu je umiestnená 2 metrová pivnica, kde zložte všetky nepotrebné a sezónne veci.

Byt sa nachádza na 1. poschodí bytového domu (pod bytom je prízemný byt) s výťahom, čo je skvelá možnosť aj pre staršiu generáciu. Bytový dom má za sebou taktiež rekonštrukciu vrátane zateplenia a modernizácie vstupných dvier a zvončekov. V byte je už natiahnutý kábel pre internetové pripojenie Antik.

Možno si myslíte, že Krivá ulica môže byť hlučná, pretože sa nachádza veľmi blízko frekventovaných ciest. Našťastie je byt orientovaný na opačnú stranu od hlavnej cesty a tak je hlučnosť doslova nulová. Navyše je za domom akoby vaše súkromné parkovisko, ktoré budú v roku 2022 taktiež rekonštruovať. Krivá ulica je vyhľadávanou lokalitou hlavne pre svoju skvelú dostupnosť do centra. V okolí sa nachádza nákupné centrum Aupark, MHD zastávka Palackého, autobusová stanica, lekáreň. Na Hlavnú ulicu je to pešo len 10 minút, preto ak máte chuť na kávu, nemusíte chodiť vôbec ďaleko. Po príchode do bytu je cítiť tu energiu a lásku, s ktorou sa v tomto byte bývalo. 

Zavolajte mi

0911 337 969