Vyberte stranu

NA PREDAJ 4-PODLAŽNÝ RODINNÝ DOM
V STAROM MESTE S VEĽKÝM POTENCIÁLOM

ul. ŠKULTÉTYHO

Takáto ponuka sa na trhu objaví málokedy a vzhľadom na svoju výnimočnosť si bude vyžadovať aj špeciálneho kupujúceho, ktorý ocení jej potenciál a historickú hodnotu.

Rodinný dom, ktorý má mnoho možností využitia, vás rozhodne nesklame.

Videoprehiadka

vysoké 3-metrové stropy

po rekonštrukcii

skvelý investičný potenciál

11 izieb + 6 kúpeľní

úžitková plocha cez 400m²

4 podlažia

Fotogaléria

Pôdorys

Suterén

Prízemie

1. poschodie

2. poschodie

Cena:

640 000  

Popis

Na rovinu, toto nebude ponuka pre každého, no rozhodne sa nájde niekto, kto uvidí v tomto dome veľký potenciál. Či už pre vlastné potešenie, alebo za účelom investície. Na 4 podlažiach sa totiž môžete vyhrať naozaj ako chcete. Samotný dom prechádza po generáciách jednej rodiny už vyše 80 rokov a pre majiteľov to nie je len dom, ale rodinné bohatstvo. Nadišiel čas, kedy nie je možné obsluhovať tak veľkú plochu a práve vy máte možnosť využiť každý centimeter tohto veľkého domu. Lokalita je pre akýkoľvek úmysel priam dokonalá. Dom sa nachádza presne na hranici Škultétyho ulice s Kuzmányho ulicou a do centra mesta je to pešo asi 3 minúty. 

Krásny a poctivý tehlový dom, postavený v roku 1937, má jediný a samostatný vchod zo Škultétyho ulice. V centre celého domu je veľká chodba so schodiskom až na najvyššie poschodie a každé poschodie má čo ponúknuť. Za tie roky dom prešiel opravami, ale najdôležitejšími rekonštrukciami prechádza dom v priebehu posledných pár rokov. Určite vás poteším s informáciou, že elektrické rozvody sú vymenené v celom dome cca 4 roky, v roku 2017 sa vymenil zdroj vykurovania a teda v suteréne nájdeme nový plynový kotol, od roku 2000 sú v celom dome nové rozvody vody a taktiež nové okná. Z hlavnej strany eurookná a zo zadnej strany domu plastové.

Suterén ponúka zrekonštruované priestory, kde nájdeme plynovú kotolňu, elektrickú rozvodovú skriňu a pár miestností, kde schováte naozaj čokoľvek. Niektoré miestnosti by sa dali využívať ako menšie kancelárie, archív, alebo využívať ako pivničné kobky pre samostatné byty. Suterén sa rozprestiera pod celým domom a má výmeru asi 120m2. Na medziposchodí medzi suterénom a prízemím je východ na maličký dvor, ktorý má výmeru asi 10m2. Tento dvor sa nachádza uprostred 3 vysokých domov a preto sa tu dostane minimum slnka, ale je to príjemné miesto na posedenie pri rannej káve v úplnom tichu. Z tohto dvora je možné vojsť priamo do 2 garáží, ktoré je možné dokúpiť k domu.

Prízemie je aktuálne najčastejšie využívaný priestor, pretože je rozdelený na kancelárie, ktoré sú dlhodobo prenajaté. Z chodby na pravej strane je samostatná kancelária a ďalej veterinárna ambulancia. Na chodbe je spoločné WC a v priestoroch operačnej sály sa kedysi nachádzala kúpeľňa. Dokopy majú oba priestory asi 50m2 a môže z toho vzniknúť krásny 2 izbový byt. To isté, je na druhej strane chodby. Aktuálne sú tam 2 kancelárie so samostatnou kúpeľňou a WC a výmerou 40m2. Vstup do každej kancelárie bránia bezpečnostné dvere zn. Adlo a na podlahe sa vynímajú krásne drevené parkety, ktoré boli zrepasované pred 5 rokmi.  

1. poschodie aktuálne využívajú majitelia na bývanie a tento nádherný priestor o výmere 106m2 vznikol prepojením 2 menších bytov. Spojením týchto bytov sme dostali 4 veľké izby, z ktorých najväčšia má výmeru až 25m2. Spolu s vysokými 3 metrovými stropmi sú tieto priestory naozaj majestátne a drevené parkety dodávajú bytom staromestský nádych. Naďalej ostali zachované 2 vstupy do tohto bytu, 2 kúpeľne a 2 WC. Na najvyššom poschodí máme 2 oddelené byty a 1 miestnosť, ktorá sa aktuálne využíva ako archív. Jeden z bytov nie je vôbec využívaný a môže z neho vzniknúť pekný 1,5 izbový byt.

Spojením kuchyne s obývačkou získame samostatnú spálňu, na chodbe je šatník a kúpeľňa s WC. Susedný byt je využívaný o čosi viac a dispozične sa skladá z kuchyne, obývačky, priechodnej kúpeľne s vaňou, cez ktorú sa dostaneme do samostatnej spálne. Každé poschodie disponuje výmerou približne 106m2 a už je len na vás, na aké jednotky rozdelíte každé poschodie. V aktuálnom stave dom ponúka 11 izieb a na každom poschodí 2 kúpeľne a 2 WC. Výhodou je vlastný elektromer na každom poschodí. Tento dom sa môže stať vašim rodinným sídlom alebo sa ponúka možnosť vytvoriť 3 bytové jednotky spolu s kancelárskymi. Pri odkúpení garáží a vzhľadom na lokalitu Starého mesta, je toto ponuka s veľkým potenciálom.

Zavolajte mi

0911 337 969