Vyberte stranu

NA PREDAJ UNIKÁTNY 3 IZBOVÝ BYT
V NOVOSTAVBE

ZELENÁ STRÁŇ

Keď sa predáva nejaká novostavba, všetci spozornejú. Novostavby majú nezameniteľné množstvo výhod a spájajú sa tu prvky luxusu, dizajnu a komfortu, ktorí tak často hľadáme.

Videoprehiadka

výmera bytu 63m²

pivnica 6m²

garážové státie

1. poschodie

terasa 36m²

MHD spojenie

Fotogaléria

Pôdorys

Cena:

PREDANÉ

Popis

Nie je žiadnym tajomstvom, že novostavby sú pre mnohých ľudí veľmi lákavé a výhod je hneď niekoľko. Jednou z prvých je rok výstavby. Tento developerský projekt sa staval vo viacerých etapách a táto konkrétna etapa bola kolaudovaná v roku 2018. Takže 4 ročná stavba, ktorá vám ponúka ešte mnoho iných benefitov, tak sa poďme na nich spoločne pozrieť.

Celý developerský projekt je situovaný v tichej časti Košickej Novej Vsi, kam zájdu len vlastníci bytov a ich návštevy. Ako môžete vidieť, nejde o predpredaj bytu alebo stav holobytu, ale dokončený 3 izbový byt, do ktorého sa môžete okamžite nasťahovať. 

Samotný byt disponuje podlahovou plochou 63m², ale to nie je všetko, čo vám tento byt ponúka. Pozdĺž celého bytu je prekrásna 36m² terasa, orientovaná na tri svetové strany, na ktorej môžete robiť čokoľvek. Grilovačky s priateľmi, kde budete mať napustenú vírivku, či na tejto terase si prídu na svoje určite aj deti.

Výhľady z terasy sú nezameniteľné. Každé ráno si vychutnáte východ slnka ponad Slanské vrchy a počas dňa vám príjemne svieti slnko v celom byte, pretože je orientovaný na východ, juh a západ. 

Dispozične byt pozostáva zo vstupnej chodby a samostatného WC, kuchynskej linky v tvare U so vstavanými spotrebičmi, obývačky, ktorá je prepojená spolu s kuchyňou a jedálenskou časťou. Táto denná časť je veľká 30m² a rozhodne tu budete tráviť najviac času. Obývačka je orientovaná na juh, preto je počas väčšiny dňa v tejto časti bytu dostatok denného svetla.

Zvyšok bytu pozostáva z hlavnej spálne so vstavanou skriňou, z ktorej je spolu s obývačkou východ na spomínanú terasu. Poslednými časťami bytu je kúpeľňa s vaňou a detská izba, orientovaná na západ ako jediná z bytu. 

Celý byt je zariadený a dokončený v príjemných neutrálnych farbách a tak rozhodne bude pasovať väčšine z vás. Na zemi sú položené vinylové podlahy s izoláciou, v kuchyni sú všetky elektrospotrebiče zn. Bosch. Byt sa nachádza na 1. poschodí bytového domu so štyrmi bytmi na poschodí.

K bytu prislúcha aj vnútorné garážové státie a veľkou výhodou je aj veľká 6 metrová pivnica, ktorá sa nachádza rovno pri parkovacom mieste, takže ťažké veci môžete presunúť z auta priamo do pivničnej kobky. Z garáže sa už môžete vyviesť na poschodie veľkým výťahom.

Developerské projekty majú aj ďalšie výhody a pri tomto konkrétnom myslel developer aj na využitie priestorov medzi bytovkami. Rovno za bytovým domom je k dispozícií moderné detské ihrisko a hlavne naňho máte výhľad priamo z izby či terasy. Okrem ihriska je hneď vedľa bytovky jazierko s fontánou. Ak si myslíte, že v tejto lokalite môže byť občianska vybavenosť na zlej úrovni, tak sa mýlite. Len na skok sú k dispozícii potraviny LIDL a nákupné stredisko s viacerými obchodmi pre deti, domáce zvieratá či oblečenie. Väčšina parkovacích miest v projekte je rezervovaných a práve pre vaše návštevy vybudovali samostatné parkovisko, okolo ktorého chodí denne MHD

Zavolajte mi

0911 337 969