Vyberte stranu

NA PREDAJ GARSÓNKA PO KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII

ADLEROVA ULICA č. 8

V dnešnej dobe, keď dopyt po prenájmoch prevyšuje dopyt po kúpe, môže byť takáto ponuka veľmi zaujímavou možnosťou investície

Videoprehiadka

úžitková plocha 24m²

3 metrová loggia

4. poschodie

nízke náklady

pivnica

kompletná rekonštrukcia

Fotogaléria

Pôdorys

Cena:

101 900 €

Popis

Pre jednotlivcov či začínajúce páry, ktoré majú problém našetriť na hypotéku, je jedinou alternatívou prenájom. A vy môžete byť práve tá osoba, ktorá im takýto byt prenájme. Vďaka nízkym mesačným nákladom je toto určite výhodná ponuka. 

Táto garsónka prešla pred 5 rokmi kompletnou rekonštrukciou, pri ktorej sa vymenil elektrické rozvody, vymurovala sa kúpeľňa s wc, nové bezpečnostné dvere, namontovala na nová kuchynská linka či vstavaná zostava skríň.

Samotná garsónka má výmeru 24m2 a nachádza na 4. poschodí bytového domu, ktorý taktiež prešiel kompletnou rekonštrukciou. Bytový dom je zateplený a k dispozícii je úplne nový výťah. Dispozične sa tento byt skladá zo vstupnej chodby, kúpeľne so sprchovacím kútom a WC, kuchyne, ktorá je prepojená s obývačkou a výstupom na veľkú loggiu. Kuchyňa je navyše kompletne vybavená spotrebičmi (chladnička, práčka, el. varná doska, mikrovlnka, digestor) a ostal aj priestor na jedálenskú časť. Na celej stene sú namontované vstavané skrine, kam odložíte všetko oblečenie. Z obývačky je výstup na loggiu, kde si môžete dať kávičku a kochať sa výhľadom.

Výhodou bytu je, že je už kompletne zariadený a teda je to ideálna možnosť pre niekoho, kto už nepočíta s ďalšími investíciami a može sa okamžite sťahovať, prípadne pre človeka, ktorý chce tento byť okamžite ponúknuť do prenájmu.

Mesačné náklady (90 eur/1os.) vám výrazne nezaťažia rozpočet a pri ďalšom prenájme to pri prepočte vychádza veľmi zaujímavo.

Adlerova ulica patrí na Furči medzi tie lepšie, pretože sa jedná o nepriechodnú ulicu a hluk áut je tu minimálny. Navyše napojenie na ktorúkoľvek časť mesta je veľmi rýchla.

Výhodou bytu sú aj veľmi nízke mesačné náklady, čo opäť potvrdzuje výhodnosť tejto investície. Nehovoria o tom, že do centra mesta je to naozaj len pár minút autom. K bytu navyše prislúcha aj pivnica v suteréne. 

Zavolajte mi

0911 337 969