Vyberte stranu

NA PREDAJ VEĽKÝ 3 IZBOVÝ BYT
S PERFEKTNÝM VÝHĽADOM

ul. WUPPERTÁLSKA

Ideálne miesto pre rodinu je tam, kde môžete z okna sledovať svoje deti hrať sa na ihrisku a pritom vedieť, že sa im nič nemôže stať. Keď k tomu pridáte rýchlu dostupnosť do potravín, škôlok či na poštu, nebudete chcieť hľadať už nič iné.

Videoprehiadka

úžitková plocha 79m²

loggia

audio systém

5. poschodie

kompletná rekonštrukcia

skvelá občianska vybavenosť

Fotogaléria

Pôdorys

Cena:

155 000  

Popis

Existujú kritériá, podľa ktorých sa budete rozhodovať, ktorá nehnuteľnosť sa stane vašim novým domovom. Jedným z nich je rozhodne veľkosť bytu. Tu je toho priestoru až až, keďže má byt podlahovú plochu 77 a pri 3 izbách je priestor perfektne rozdelený. Už len pri vstupe do bytu vás ohúri veľká chodba, kde máte veľkú skriňu na topánky či bundy. Dominantou celého bytu je najväčšia miestnosť, a to obývačka. Tá má až 24m², je orientovaná na východ a je v nej vymurovaný Walk – in šatník, ktorý by ste ťažko hľadali v podobných bytoch. Tento šatník pokojne ukryje oblečenie celej vašej rodiny.

Keď už sme pri tej východnej orientácií, ktorá vám krásne naštartuje každé ráno, tak určite spomeniem hlavnú spálňu. Ráno sa môžete kochať nerušeným slnečným výhľadom z loggie (3,5m²)  a večer si užijete príjemný chládok pri zaspávaní. Veľkosť spálne je 14m² a pokojne si do nej môžete dať vyrobiť ďalšiu vstavanú skriňu. Ale verte mi, že vám šatník v obývačke bude postačovať. Výhodou je rozhodne fakt, že všetok nábytok v byte ostáva a vy sa tak môžete sústrediť už len na detaily. Dokonca nemusíte riešiť ani zateplenie, pretože v roku 2020 sa výnimočne zrealizovalo aj to.

Najväčšiu obavu majú ľudia z rekonštrukcií, ale tu to nehrozí. V roku 2017 bolo vymenené doslova všetko. Nové laminátové podlahy, zárubne s dverami, bezpečnostné dvere zn. ADLO, znížené stropy s bodovými svetlami a samozrejme výmena elektrických rozvodov. Pri výmene sa myslelo aj na komfort a preto sa v kuchyni, detskej izbe a spálni namontoval v strope audio systém, ktorým si dokážete oživiť každý deň. Nastavenie intenzity svetla v každej izbe sa vám môže hodiť pri uspávaní vašich detí, alebo ak budete mať chuť na romantiku.

Murovaná kúpeľňa s vaňou, bude bonusom pre všetky rodiny s deťmi, ktoré milujú kúpanie. Decentný tehlový obklad v kúpeľni a toalete príjemne ladí a je tu miesto aj na práčku. Detská izba ponúka okrem šatníkovej skrine aj dostatok priestoru (16m²) pre 1 či 2 deti. Je orientovaná na západ a preto je po celý deň pekne slnečná. V kuchyni sa majiteľ naozaj vyhral. Lková kuchynská linka s veľkou pracovnou doskou poteší každú kuchárku a so zabudovanými spotrebičmi zn. Bosch a Beko už nebudete nič potrebovať. Výhľad z okna na detské ihriská si zamilujete.

A čo lokalita? Príďte sa pozrieť osobne z okna kuchyne a pochopíte. Asi 50m od bytu sú potraviny Klas, Pošta, 3 detské ihriská, Žihadielko, ZŠ Starozagorská, MŠ Cottbuská. To všetko vidíte cez okno a navyše v zóne bez áut. Výnimočný byt po kompletnej rekonštrukcii, ideálne 5. poschodie a skvelá lokalita, ktorá nahráva rodinám s deťmi. To všetko máte na Wuppertálskej 21. Navyše sa byt predáva s kompletným zariadením a je okamžite voľný. Čiže nemusíte čakať mesiac či dva na vysťahovanie, kľúče máte v rukách ihneď po kúpe.

Zavolajte mi

0911 337 969