Vyberte stranu

NA PREDAJ 3 IZBOVÝ BYT PRAŽSKÉHO TYPU
PRI STEEL ARENE

UL. JÁNOŠÍKOVA č.3

Nájsť v Košiciach 3 izbový byt pražského typu s skvelej lokalite, kde si len vyfarbíte byt podľa seba, je skoro nemožné. Hlavne preto, že tieto byty sú najviac obľúbené medzi ľudmi a vôbec sa im nečudujem. 

Pri tomto byte máte okrem skvelej výmery, kompletnej rekonštrukcie na dosah aj kompletnú vybavenosť, ktorú denno denne potrebujeme k životu.

Videoprehiadka

rozloha 67m²

nový výťah

7. poschodie

pražský typ

kumbál na chodbe

6 metrová loggia

Fotogaléria

Pôdorys

Cena:

164 000 

Popis

Samotný byt má čo ponúknuť a to konkrétne výmeru 67m2, ktorú budete rozhodne cítiť v každej izbe. Dispozícia bytu je vynikajúca a ponúka 2 samostatné spálne,veľkú obývačku prepojenú s kuchyňou a krásnu kúpľňu s WC. Podĺž obývačky a kuchyne sa pýši veľká 6 metrová loggia, z ktorej je výhľad na OC Galériu, Steel Arénu a v pozadí vidieť aj novú nemocnicu. Výhodou bytu je rozhodne jeho možnosť akejkoľvek prerábky a dispozičnej zmeny, pretože sa jedná o pražský typ bytu. Teda jediné obvodové múry plnia nosnú funkciu a vnútorné priečky si už prispôsobite podľa seba. 

 

Byt bol zrekonštruovaný pred 5 rokmi a vy si už nemusíte robiť starosti s nevyhnutnými vecami. Elektrické rozvody, rozvody plynu, vody, spolu so stupačkami už renováciu majú za sebou a vy sa môžete plne sústrediť na dizajnovú stránku. V každej izbe sú znížené sadrokartónové stropy a rozhodne najväčším benefitom a nevídanou vecou v panelákových bytoch, je podlahové kúrenie vo vstupnej chodbe a kúpeľni. Len si predstavte ten pocit, keď vyjde v zime zo sprchy a postavíte sa na teplú podlahu. K bytu samozrejme prislúcha aj kumbál na chodbe, ktorý vám perfektne poslúži pri ukladaní nepotrebných vecí a taktiež pivnica v suteréne.

 

Keď sa opäť vrátime k dispozícií, tak táto veľká denná časť, ktorú tvorí obývačka s kuchyňou, ponúka priestor až 30m2. Orientácia obývačky a kuchyne spolu s loggiou je na západ, čo celé poobedie krásne presvetľuje celý byt. Naopak destská izba a spálňa sú orientované na východ a vás tak slnečné lúče budú každé ráno zobúdzať. Navyše okná spální sú orientované priestoru medzi blokmi kde nechodia autá a tak vám zaručia tichý a pokojný spánok. Byt sa nachádza na najvyššom 7. poschodí v zateplenej bytovke s úplne novým výťahom. 

Najvyššie poschodie je výhodné hlavne pre niekoho, kto nechce nad hlavou počúvať dupot susedov a ak sa bojíte o teplotu v byte, tak po izolácií strechy sa vyriešili všetky predsudky. Okolie bytového domu je obsiahnuté kompletnou občianskou vybavenosťou, pár metrov od bytu sú potraviny Fresh Plus, reštaurácia ReštiKE, kaviareň Bostonia a samozrejme neďaleko je OC Galéria. Dostupnosť do ktorejkoľvek časti Košíc je vynikajúca, pretože aj napriek tomu, že sa byt nachádza v mestskej časti Košice – Juh, je od centra mesta vzdialený naozaj len 2 minúty autom.

Zavolajte mi

0911 337 969