Vyberte stranu

NA PREDAJ 3 IZBOVÝ BYT PO KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII

WURMOVA ULICA č. 2

Túto lokalitu vyhľadávajú hlavne rodiny s deťmi a starší ľudia, ktorí potrebujú ku svojmu šťastiu kompletnú občiansku vybavenosť a množstvo zelene.

Wurmova ulica vám toto všetko ponúka.

Videoprehiadka

úžitková plocha 65m²

3 metrová loggia

5. poschodie

pivnica

2x výťah

kompletná rekonštrukcia

Fotogaléria

Pôdorys

Cena:

159 990 €

Popis

Je to veľmi tichá lokalita, kde každoročne vysádzajú množstvo nových stromov a kde máte kopec možností pre rozvoj svojich detí. V okolí nájdete množstvo parkov, detských ihrísk, potravín, škôl a škôlok, športovísk, a tak nájdete pre svoje deti vhodnú aktivitu na každý deň. V blízkosti bytovky je veľký počet parkovacích miest, takže sa nemôže stať, že večer nenájdete miesto pre svojho tátoša. 

Samotný byt sa nachádza na ideálnom 5. poschodí v kompletne zrekonštruovanom bytovom dome, ktorý má kompletne novú zateplenú fasádu, dva krásne veľké výťahy, zrekonštruované pivnice a loggie. Oba výťahy sú natoľko veľké, že si na poschodie pohodlne vynesiete bicykel, novú posteľ či chladničku. Bicykel by ste však mohli nechať v kočikárni, či v zrekonštruovanej pivnici s plechovými dverami.

Na 5. poschodí vás bude čakať zrekonštruovaný 3 izbový byt s výmerou 65m2. Tento byt prešiel pred pár rokmi rekonštrukciou, pri ktorej bolo vymenené úplne všetko, avšak elektroinštalácie je vymenená len v jadre a kuchyni. Kuchynská linka je úplne nová, len 1 ročná vrátane všetkých spotrebičov. To znamená, že po kúpe vás nečakajú už žiadne nevyhnutné investície. 

Dispozične je byt veľmi dobre rozmiestnený, pretože obe spálne sú samostatné a orientované na východnú stranu. Preto vaša rána budú krásne slnečné a celý byt presvetlený. Kuchyňa spolu s novo zrekonštruovanou zasklenou loggiou sú taktiež orientované na východ. Loggia je natoľko široká, že si na nej bez problémov môžete dať skvelé raňajky a zasklenie loggie vám dovolí sušiť prádlo aj za nepriaznivého počasia. Priestranná obývačka je orientovaná na sever. Na chodbe je okrem veľkej vstavanej skrine k dispozícii aj samostatné WC a kúpeľňa s vaňou.

Zavolajte mi

0911 337 969