Vyberte stranu

NA PREDAJ 2 IZBOVÝ TEHLOVÝ BYT
V MESTSKEJ ČASTI KOŠICE – SEVER

HLINKOVA ULICA č.6

Mestská časť Košice – Sever je poslednú dobu veľmi obľúbenou a vyhľadávanou lokalitou.

Najzásadnejšími dôvodmi môžu byť ideálna poloha z hľadiska ďalšieho prenájmu a pre mladé páry to môže byť dostatok zelene a skvelá dostupnosť do centra.

Obzvlášť Hlinkova ulica je najžiadanejšou a práve na tejto ulici vám ponúkam 2 izbový byt po kompletnej rekonštrukcii. 

Videoprehiadka

pivnica 5m²

balkón

1. poschodie

tehlový byt

podlahová plocha 58m²

park za domom

Fotogaléria

Pôdorys

Cena:

159 990 

Popis

Tento byt sa nachádza v tehlovej bytovke na 1. poschodí bez výťahu. Výška poschodia sa dá prirovnať k výške 2. poschodia a nakoľko je pod bytom ešte prízemný byt, nemusíte sa obávať straty súkromia či nečakaných návštev. Tehlové byty majú perfektné vlastnosti, ktoré už väčšina z vás dobré pozná a preto sa takéto byty veľmi rýchlo predávajú.

Už pri vstupe do bytu pocítite ten rozdiel medzi tehlou a panelom, pocit tepla, ktorý sa samozrejme odzrkadľuje aj na nákladoch na bývanie. Tie predstavujú 170eur na 3 osoby vrátane el. a plynu

 

 

Samotný byt disponuje výmerou 58m² a tento priestor tu je rozhodne cítiť. Po vstupe do bytu sa ocitneme vo vstupnej chodbe, kde bol vytvorený priestor na masívnu vstavanú skriňu a vešiakovú časť. Z chodby je vstup do kúpeľne spojenej s WC, ktoré však v pôvodnom stave bolo samostatné. To znamená, že si tento stav môžete prinavrátiť veľmi jednoducho a mať tak oddelenú kúpeľňu od toalety. V kúpeľni je veľká rohová vaňa, čo ocenia určite rodičia v menšími deťmi. 

Ďalšou izbou je priestranná obývačka, ktorá je širokým otvorom prepojená s modernou kuchyňou, odkiaľ je výstup na balkón

V kuchyni bolo vymenené štandardné okno za veľké balkónové okná, ktoré krásne presvetľujú celú miestnosť. Je tu priestor aj na jedálenský stôl, ktorý vám nezaberie z miesta a vy tak môžete pokojne variť. Obývačka je prechodová, z oboch strán presvetlená a teda po celý deň je tu dostatok denného svetla. Obývačka s kuchyňou sú orientované na sever, na hlavnú cestu, avšak vďaka novým plastovým oknám je hlučnosť minimálna. V poslednej časti bytu vám predstavím spálňu, ktorá je porovnateľne veľká s obývačkou a tak sa tu bez problémov vyspí manželský pár s dieťaťom, či viacerí nájomníci. Orientácia spálne je na juh, do tichého parku

Rekonštrukcia bytu bola realizovaná pred 5 rokmi, kedy sa vymenili rozvody elektriny, plynu a vody a taktiež stupačky. V tom čase sa menili aj okná a plávajúce podlahy, skrine a kuchynská linka majú cca 2 roky. V celom byte boli robené stierky okrem spálne. Tá z časti ostala v pôvodnom stave, kde si môžete všimnúť aj veľké dvere, ktoré spájajú obývačku so spálňou.

K bytu navyše prislúcha veľká 5m² pivnica v suteréne, kde odložíte naozaj čokoľvek. 

Výhodou bývania v tejto lokalite je skvelá dostupnosť do centra mesta, nakoľko pár metrov od bytu je zástavka MHD a taktiež električky. 450m od bytu sú potraviny Billa, ešte bližšie potraviny Milk-agro. Ak by ste mali chuť na čerstvé pečivo, hneď za zadným východom je skvelá pekáreň. Ako som spomínal vyššie, za bytovým domom je krásny park, ktorý nabudí dojem, akoby ste ani neboli na severe, ale niekde v lese. Dostatok detských ihrísk, lavičiek a radosti od vašich detí. Nehovoriac o univerzitách, ktoré sú len na skok. Univerzita veterinárskeho lekárstva či Technická univerzita sú pešo do pár minút, čo je prioritou pre študentov. 

Zavolajte mi

0911 337 969