Vyberte stranu

NA PREDAJ 2 IZBOVÝ BYT
V MESTSKEJ ČASTI KOŠICE – ŠACA

Pracujete u najväčšieho zamestnávateľa v Košickom kraji, alebo ste sa práve so svojou polovičkou rozhodli konečne osamostatniť? Mám pre vás ponuku, ktorá je pre vás ako stvorená.

Prečo?

Pretože sa nachádza v slušnom a zateplenom bytovom dome, prešla v roku 2015 kompletnou rekonštrukciou a ako jediný byt z celého vchodu má balkón. Navyše Šaca, ako mestská časť Košíc, má skvelé dopravné spojenie s metropolou východu. 

Videoprehiadka

rozloha 62m²

pivnica

zateplená bytovka

MHD spojenie

kompletná rekonštr.

balkón

Fotogaléria

Pôdorys

Cena:

PREDANÉ

Popis

Čoraz častejšie majú mladé rodiny problém kúpiť si byt, ktorý bol v ich cenových možnostiach a bol navyše v blízkosti práce, do ktorej musia každodenne cestovať, a do ktorého by už nemuseli nič investovať. Mestská časť Šaca je jednou z možných alternatív, ktorú mladé páry vyhľadávajú na začiatkoch ich spoločného života. Skúste si tipnúť, koľko by ste zaplatili za 2 izbový byt v Košiciach. Stavím sa, že v Šaci nájdete rovnaké byty za zlomok ceny. Navyše mestskou hromadnou dopravou je zabezpečená doprava do všetkých častí Košíc, takže vlastniť auto nie je nevyhnutnosťou. 

Do tohto krásneho 2 izbového bytu už nemusíte nič investovať, nakoľko pred 5 rokmi prešiel kompletnou rekonštrukciou. Nová elektroinštalácia, vodovodné a plynové potrubia či výmenu stúpačiek má tento byt už za sebou. Jedinou pôvodnou časťou bytu sú parkety v detskej izbe a obývačke, ktoré sú však repasované a nemajú žiadnu chybu. Podlahová plocha byt 62m² je skvelá výmera na dvojizbový byt, kde všetci členovia vašej rodiny nájdu svoje miesto. Priestranná vstupná chodba so vstavanou skriňou vám nebude zbytočne zaberať miesto v izbách a oddelenú kúpeľňu od WC určite ocenia všetky páry 🙂 

Ak ste sa niekedy nevedeli rozhodnúť, či chcete mať v kúpeľni vaňu alebo sprchový kút, tak tento byt za vás rozhodol. K dispozícii máte sprchový kút aj rohovú vaňu, kde sa po večeroch môžu čľapkať vaše deti. V samostatnej nepriechodnej izbe nájdu útočisko vaše deti, alebo sa môže stať hniezdočkom lásky pre páry bez detí. Dominantnou časťou bytu je priestranná obývačka, ktorá je prepojená s kuchyňou. Tá je plne vybavená aj s úložným priestorom či jedálenským stolom. Obývačka sa každý večer môže stať manželskou spálňou a tým ponecháte svojím deťom potrebné súkromie. Bonusom tohto bytu je balkón, ktorý je jediným balkónom v rámci celej bytovky.

Bytový dom je kompletne zateplený a v okolí bytu je dostatok verejne dostupných parkovacích miest. Len 50 metrov od bytu je známa zmrzlináreň, ktorá patrí k jednej z najlepších v okolí. V tejto vzdialenosti je aj MHD zastávka v oboch smeroch, asi 5 minút pešou chôdzou sú nové potraviny Fresh, súkromná nemocnica, lekáreň, kaviarne, školy a škôlky. Šaca je známa aj sídlom najväčšieho zamestnávateľa v Košickom kraji U.S.Steel Košice, kam v pravidelných intervaloch dochádza MHD. Tu vám rozhodne nebude nič chýbať a navyše ušetríte mnoho peňazí oproti predraženým bytom v Košiciach.