Vyberte stranu

NA PREDAJ VEĽKÝ 3 IZBOVÝ BYT
SO ZARIADENÍM

ul. WUPPERTÁLSKA

Ak by som mal jedným slovom definovať tento byt, určite by to bolo slovo

RODINA

V tomto byte nájde vaša rodina domov, kde budete žiť bez kompromisov, kde vaše deti nájdu nových kamarátov a kde budete s radosťou tráviť spoločné dni.

Videoprehiadka

úžitková plocha 79m²

loggia

predáva sa zariadený

8. poschodie

kompletná rekonštrukcia

skvelá občianska vybavenosť

Fotogaléria

Pôdorys

Cena:

155 000  

Popis

Jednoznačne najpredávanejším a najhľadanejším artiklom na trhu sú z pohľadu mladých rodín 3 izbové byty. Čo keby som vám dnes predstavil 3 izbový byt, ktorý svojou výmerou môže konkurovať tým 4 izbovým? Len samotná podlahová plocha bytu je 79m² a priestor, ktorý v ňom získate, je neoceniteľný. Doslova žitie bez kompromisu, kde má všetko svoje miesto a každý centimeter je dokonale využitý. Veď aj by nebol, ak bol celý byt naprojektovaný bytovou architektkou, ktorá vedela čo robí. Vďaka nej sa zmenila dispozícia, ktorá oddelila nočnú časť od dennej.

Byt sa nachádza na najvyššom 8. poschodí a má to rozhodne viacero výhod. Ešte pred samotnými výhodami spomeniem izoláciu a zateplenie strechy spred 2 rokov, ktorá výrazne ovplyvnila fungovanie v byte. O pár stupňov je teraz v byte chladnejšie a je to tak, ako má byť. Ale späť k výhodám. Neskutočný výhľad na okolie, do ktorého vám nikdy a nič nevstúpi a vy si tak môžete každé ráno vychutnať východ slnka pri popíjaní kávy. A čo buchot detí nad hlavou? Jedine žeby behali po streche 🙂 Maximálny komfort, kde nie ste obmedzovaní hlukom ani výhľadom na susedovu loggiu. 

S rekonštrukciou si už starosti robiť nemusíte, pretože to pred 5 rokmi za vás vyriešil aktuálny majiteľ. Ten má rád kvalitné materiály a je to vidieť v celom byte. Všetky drevené časti bytu sú vyrobené na mieru a poskytujú dostatok úložného priestoru, vďaka ktorému už nepotrebujete ani pivnicu. Aj keď tá tu samozrejme je. V každej izbe nájdete vstavanú skriňu, v spálni dokonca kancelársky stôl. Stoly z masívu, spotrebiče Bosch či sedačka značky Phase sú znakom toho, že na tomto byte sa nešetrilo a všetko je vybudované pre maximálny komfort svojej rodiny. Verím, že presne v takomto by ste chceli žiť.

Zmenou dispozície sa kuchyňa mohla spojiť s obývačkou a vďaka rozšíreniu otvoru sa dokonale prepojila táto denná časť. Mimochodom, je orientovaná na východ a nočná časť na západ, to značí len jedno. Po celý deň krásne presvetlený byt, ktorý mu dodáva ešte lepší dojem. V kúpeľni nájdete veľký sprchový kút, priestor na práčku a opäť raz, úložný priestor na drogériu. Samostatné WC určite oceníte, ale čo oceníte ešte viac, je zabudovaný prietokový ohrievač, ktorý vám ohreje vodu pri prípadnom výpadku či technickej uzávere teplej vody.

Rozmýšľate nad tým, ako tento byt zariadiť, aby všetko do seba dokonale pasovalo, ako to je aj teraz? Nemusíte. Byt sa predáva s kompletným vybavením, vrátane kuchynských spotrebičov zn. Bosch, masívnych stolov, práčky so sušičkou, sedačky Phase, všetkých vstavaných skríň a doplnkov. Pár vecí je samozrejme osobných a tie v byte neostanú. Ale nespomenuli sme samotnú lokalitu, ktorou je ulica Wuppertálska tak výnimočná. Je to prvá ulica, ktorá spája vyhľadávanú Terasu so sídliskom KVP a vďaka tomu je vynikajúca dostupnosť do centra, či do iných častí Košíc. 

Ak by ste chceli vedieť, ako sa tu býva a čo vám táto lokalita ponúka, tak pozorne čítajte. Za bytovým domom sa nachádza ZŠ Starozagorská, MŠ Cottbuská a s tým sú spojené aj detské ihriská Žihadielko a ďalšie. Tak môžete každý deň z okna sledovať svoje deti hrať sa na ihrisku a navyše sú tieto ihriská mimo hlavnej cesty. Potraviny Klas a Pošta sú vzdialené len 3 minúty pešo. MHD zastávky sú na 3 smery od bytu asi 4 minúty pešo. Ak spojíme všetky pozitíva, neskutočný výhľad, kvalitná rekonštrukcia, skvelá výmera, občianska vybavenosť a zariadenie v cene, tak si dovolím tvrdiť, že nič podobné nenájdete. Idete do toho?

Zavolajte mi

0911 337 969