Vyberte stranu

NA PREDAJ 3 IZBOVÝ BYT PRAŽSKÉHO TYPU
STARÉ MESTO

UL. MAGURSKÁ č. 9

Nájsť v Starom Meste 3 izbový byt pražského typu v stave, kde si len vyfarbíte byt podľa seba, je skoro nemožné. Hlavne preto, že tieto byty sú najviac obľúbené medzi ľudmi a vôbec sa im nečudujem.

Pri tomto byte máte okrem skvelej výmery, kompletnej rekonštrukcie na dosah aj kompletnú vybavenosť, ktorú denno denne potrebujeme k životu. A Hlavnú ulicu asi 7 minút chôdze od bytu. Neznie to skvele?

Videoprehiadka

rozloha 69m²

nový výťah

2. poschodie

pražský typ

kumbál na chodbe

6 metrová loggia

Fotogaléria

Pôdorys

Cena:

204 990 

Popis

Samotný byt má čo ponúknuť a to konkrétne výmeru 69m2, ktorú budete rozhodne cítiť v každej izbe. Dispozícia bytu je vynikajúca a vďaka jej menšej odmene sa stala ešte funkčnejšou a dnes vám ponúka 2 samostatné spálne,veľkú obývačku prepojenú s kuchyňou, kupeľňu, samostatné WC a šatník na chodbe. Podĺž obývačky a kuchyne sa pýši veľká 6 metrová loggia, z ktorej je výhľad do tichej časti, takže vás nebudú rušiť autá či autobusy. Výhodou bytu je rozhodne aj jeho možnosť akejkoľvek prerábky a dispozičnej zmeny, pretože sa jedná o pražský typ bytu. Teda jediné obvodové múry plnia nosnú funkciu a vnútorné priečky si už prispôsobite podľa seba.

 

Byt bol kompletne zrekonštruovaný pred 8 rokmi a po tejto rekonštrukcii si už nebudete musieť robiť starosti naozaj s ničím. Vymenené rozvody elektriny, vody, stupačky, okná a pod., má už tento byt za sebou. Kvalitné masívne dvere a zárubne či podlahy, sú len známkou toho, že majiteľom na tomto byte naozaj záleží. Počas zmeny dispozície sa zväčšila detská izba a využil sa priestor chodby nato, aby v oboch spálňach vyšiel priestor na vstavané skrine. Veľkým benefitom je spomínaný šatník na chodbe, kam odložíte okrem oblečenia a topánok, aj taký vysávač či mop. 

Byt sa nachádza na 2. poschodí s novým výťahom a orientácia bytu je skvelá, detská izba a hlavná spálňa sú orientované na sever a denná časť na juh. To zabezpečí, že obývačku s kuchyňou máte po celú dobu krásne presvetlenú a izby sa teda nebudú prehrievať a môžete kľudne spať. Kuchyňa na navyše prepojená s obývačkou, čo dodáva pocit priestrannosti a vy tam môžete komunikovať so zvyškom rodiny aj počas varenia. Nedávno bol v kuchyni namontovaný kuchynský ostrov, čo zvýšilo pracovnú plochu pri varení.

Magurská ulica sa nachádza v Starom Meste a aj napriek tomu je tu dostatok zelene a kľudu. Výhodou tejto ulice je perfektná občianska vybavenosť, čo tento byt ešte viac zatraktívňuje. Za bytom Materská škola Zádielska, Základná škola a Gymnázium Laca Novomestského, reštaurácia Gesto café, potraviny Fresh, MHD zastávky autobusu či električky a dostatok parkovacích miest rovno pred bytovým domom sú veci, ktoré budete denno denne potrebovať k životu. 

Zavolajte mi

0911 337 969