Vyberte stranu

NA PREDAJ 3 IZBOVÝ BYT PO KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII
NA TERASE

UL. POKROKU 9

Každý rodič chce poskytnúť svojmu dieťaťu život plný zábavy, radosti a možností na rozvoj.

Toto všetko nájdete len 50 metrov od tohto bytu, krásny park s neobmedzými možnosťami zábavy, kde si rozhodne nájdete ďalších kamarátov a navyše ak toto všetko spojíte s dokonalou občianskou vybavenosťou,
skutočne nepotrebujete nič viac.

Videoprehiadka

rozloha 65m²

pivnica

loggia

5. poschodie

kompletná rekonštr.

zateplená bytovka

Fotogaléria

Pôdorys

Cena:

133 000 

Popis

Byt je výnimočný hlavne vďaka svojej polohe, ktorá je priam dokonalá pre rodiny s deťmi. Okolie bytového domu je plné zelene a doplnené detskými ihriskami, parkom s pešou zónou, kde nájdete detskú cyklodráhu, preliezky, psie cvičisko. V pešej dostupnosti od bytu asi 100 metrov sa nachádza MŠ Hronská, v rovnakej vzdialenosti ZŠ Slobody a keď bude vaše dieťa už o čosi staršie, pokojne môže navštevovať Strednú súkromnú školu Katkin park. Bonusom je obchodné centrum Terasa, kde nájdete všetko. Toto všetko máte na dosah ruky, doslova pod bytom. 

Samotný byt má taktiež čo ponúknuť a to perfektnú dispozíciu a výmeru 65m². Poteším aj milovníkov výhľadov a vysedávania na balkónoch. Áno, byt má aj loggiu orientovanú do tichej časti. Prvé, čo si rozhodne zamilujete, sú pôvodné drevené parkety. Stačí ich len nalakovať a vydržia ďalších pár rokov. Okrem parkiet je byt po kompletnej rekonštrukcii. Tá prebehla pred 8 rokmi a od toho roku už byt nepotrebuje ďalšiu investíciu. Vy si tak nemusíte lámať hlavu s tým, čo ešte treba vymeniť a môžete sa plne venovať svojej rodine.

Tento košický typ bytu sa vyznačuje tým, že na chodbe je k dispozícií miesto pre šatník alebo kumbál. Je už na vás, čo z tohto priestoru vytvoríte, ale rozhodne je to veľkým bonusom mať v byte samostatný šatník a nemusíte nutne riešiť vstavené skrine v každej izbe. Samostatná detská izba je dostatočne veľká a plne postačuje pre potreby aj dospelého človeka. Vedľa detskej izby je taktiež samostatná hlavná spálňa s východom na loggiu. Priestor spálne je samozrejme o čosi väčší a tak si rozmiestnenie nábytku môžeme zrealizovať po svojom.

Obývacia časť je spolu so spálňou tou najväčšou miestnosťou. Pochopiteľne, veď tu budete tráviť určite najviac času. Obývačka je prepojená s kuchyňou, aj keď len dverami, ale predsa je tento priestor prepojený a tak vás môže mať vaša mama stále pod dohľadom. V tejto kuchyni bude vládnuť ženská ruka a rozhodne sa tu nudiť nebude. Je krásna a ideálna na prípravu jedál a hlavne vám tu nič nebude chýbať. Všetky elektrospotrebiče a varná doska, pri ktorej si môžete vybrať, či chcete variť na plyne alebo indukcii. Denná časť s kuchyňou je orientovaná na východ. Nočná časť, teda spálne, na západ.

Bytový dom postupne prechádza rekonštrukciou spoločných priestorov. Momentálne je na rade výťah. Na rok 2021 je schválená výmena výťahu a po tejto výmene už bytovke nebude nič chýbať. Zateplená je už pár rokov a moderný výťah je nevyhnutnosťou. Za ten čas, môžete použiť ten starý, alebo si všetky veci uložiť do 3 metrovej pivnice na prízemí. Čo sa nezmestí, vojde do kočikárne a ďalších spoločných priestorov. Bývanie stvorené pre mladé rodiny, ale hlavne byt, ktorému nič nechýba. Už len nový majiteľ. Budete to práve vy?

Zavolajte mi

0911 337 969