Vyberte stranu

NA PREDAJ 3 IZBOVÝ BYT PRAŽSKÉHO TYPU
NA TERASE

MOLDAVSKÁ ULICA č. 13

Nájsť v Košiciach 3 izbový byt pražského typu s skvelej lokalite, kde si len doladíte detaily podľa seba, je skoro nemožné. Hlavne preto, že tieto byty sú najviac obľúbené medzi ľuďmi a vôbec sa im nečudujem. 

Pri tomto byte máte okrem skvelej výmery a výbornej dispozície na dosah aj kompletnú vybavenosť, ktorú dennodenne potrebujeme k životu.

Videoprehiadka

úžitková plocha 70m²

6 metrová loggia

6. poschodie

pražský typ

kumbál na chodbe

skvelá vybavenosť

Fotogaléria

Pôdorys

Cena:

PREDANÉ

Popis

Samotný byt má čo ponúknuť a to konkrétne výmeru 70m², ktorú budete rozhodne cítiť v každej izbe. Dispozícia bytu je vynikajúca a ponúka 2 samostatné spálne, veľkú obývačku s východom na 6 metrovú loggiu, kuchyňu s jedálenskou časťou a spojenú kúpeľňu s WC.

Výhodou bytu je rozhodne jeho možnosť akejkoľvek prerábky, pretože sa jedná o pražský typ bytu. Teda jediné obvodové múry plnia nosnú funkciu a vnútorné priečky si už prispôsobíte podľa seba. Ak by ste v budúcnosti chceli prepojiť obývačku s kuchyňou, nech sa páči.

V byte prebiehala za posledné roky postupná rekonštrukcia a tak je stav bytu skvelý. Elektrické rozvody sú vymenené len čiastočne, v kuchyni a kúpeľni, pretože tieto dve miestnosti prešli rekonštrukciou len nedávno. Rozvody plynu, vody, spolu so stupačkami už renováciu majú za sebou a vy sa môžete plne sústrediť na dizajnovú stránku. V každej izbe sú plávajúce podlahy, okrem druhej spálne (fialový koberec), ktorá môže plniť funkciu detskej izby alebo hlavnej spálne. V celom byte boli vymenené dvere a zárubne. Ako som spomínal, kuchyňa s kúpeľňou prešli len nedávno rekonštrukciou a vy si tam môžete užívať čas pri varení. 

Keď sa opäť vrátime k dispozícií, tak táto veľká denná časť, ktorú tvorí obývačka s loggiou a kuchyňou, ponúka priestor až 30m². Orientácia obývačky, loggie a kuchyne je na východ, čo spôsobuje, že vám v poobedných hodinách nebude svietiť slnko priamo do tváre pri pozeraní televízora. Naopak, spálne sú orientované na západ, avšak to tichého parku.

V týchto pražských typoch bytov je bežné mať kumbál pred bytom. Tento byt nie je žiadna výnimka a tak si priamo pred bytom môžete odložiť nepotrebné veci, vysávač či sezónne oblečenie. K bytu samozrejme prislúcha aj pivnica v suteréne

Byt sa nachádza na ideálnom 6. poschodí z 8. Bytový dom ešte neprešiel rekonštrukciou, ale je plánovaná výmena výťahu, zateplenie a rekonštrukcia spoločných priestorov.

Okolie bytového domu je plné zelene a nakoľko sa za bytovým domom nachádza park, budete mať pokojný spánok a počas dňa môžete vyjsť so psom na prechádzku. V pešej dostupnosti od bytu len pár metrov sa nachádza MŠ a ZŠ Bernolákova, doslova pod bytom sú potraviny Fresh a Lidl, Poliklinika Erdomed a asi 300 sú MHD zastávky na všetky smery v rámci Košíc. 

Zavolajte mi

0911 337 969