Vyberte stranu

NA PREDAJ KRÁSNY 3 IZBOVÝ BYT
PO KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII

DÉNEŠOVA ULICA č. 15

Ak by som mal jedným slovom definovať tento byt, určite by to bolo slovo

RODINA

Tento byt dýcha perfektnou energiou a rodinnou pohodou už pri vstupe doň. Tak vstúpte!

Videoprehiadka

úžitková plocha 72m²

loggia

nový výťah

8. poschodie

kompletná rekonštrukcia

skvelá občianska vybavenosť

Fotogaléria

Pôdorys

Cena:

PREDANÉ

Popis

Tento byt dýcha perfektnou energiou už pri vstupe doň. Prvé, čo si všimnete, je priestrannosť. Obrovská chodba, kde sa zmestili dve vstavané skrine a aj napriek tomu je toho priestoru až až. Celková podlahová plocha bytu je 69m² a okrem chodby sú priestranné všetky 3 izby.

Samostatná obývačka má 20m² a oproti ostatných izbám, má jednu zaujímavosť. Sú v nej použité repasované dubové podlahy, ktoré vyzerajú naozaj vynikajúco. V obývačke je priestor na kancelársky kút, veľkú sedaciu súpravu, takže sa tu pohodlne zmestí celá rodina. Spolu s kuchyňou je obývačka orientovaná na východ. 

Samotná kuchyňa prešla pred 7 rokmi rekonštrukciou a je z nej východ na 3metrovú loggiu, z ktorej je krásny výhľad na zvyšok sídliska. Vzhľadom nato, že sa byt nachádza na najvyššom 8. poschodí, máte rozhodne najlepší výhľad zo všetkých. Presklenie celej loggie spôsobilo, že sa do bytu resp. do kuchyne dostáva omnoho viac svetla.

Kuchyňa je samozrejme vybavená všetkými spotrebičmi (umývačka riadu, pl. sporák, chladnička, vstavaná rúra, práčka) a vytvorením barového pultu sa zväčšila aj pracovná plocha a aj tak ostal priestor na jedálenský stôl.

Na druhej strane bytu sa nachádzajú dve izby. Detská izba spolu so spálňou sú rozmerovo skoro totožné (12,2m² a 12,5m²) a pred 2 rokmi sa tu kompletne vymenili podlahy, zárubne a okná. Ako vidíte na fotkách, do detskej izby bez problémov vojde postieľka, vstavaná skriňa a stále ostáva priestor na hranie. To isté platí aj pri spálni, kde okrem veľkej vstavanej skrine vojde manželská posteľ a kreslo na čítanie. Obe izby sú orientované na západ. 

Jadro je murované a bolo nanovo zrekonštruované v roku 2016, oproti zvyšku bytu sa tu použil na stenách benátsky štuk a moderný walk-in sprchovací kút. Priestor na práčku sa vytvoril v kuchyni. 

Byt s výmerou 69m² a 3m² loggiou dokopy tvorí plochu 72m² a to si dovolím tvrdiť je ideálna plocha pre rodiny s deťmi, či mladé páry, ktoré o rodine uvažujú. O deťoch hovorím hlavne preto, pretože samotná lokalita je prenich ako stvorená. Za bytovým domom sa nachádza Drocárov park plný ihrísk (futbalové, tenisové, hokejové) a preliezok, Aréna sršňov, školy a škôlky a nakoľko sa jedná o pešiu zónu, nemusíte mať o nich strach. Navyše byt sa nachádza na najvyššom 8. poschodí a tak budete mať vy od všetkých hlučných elementov pokoj. Bytový dom je kompletne zateplený, strecha zaizolovoaná a s novým výťahom sa tu žije naozaj bez kompromisov. K bytu samozrejme prislúcha aj pivnica a vynikajúci susedia. 

Zavolajte mi

0911 337 969